MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 18 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 20:56
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Nad Stawami</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego KP II w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali Adama M. lat 39 zam. Jelenia Góra, jako sprawcę kradzieży zbiornika na wodę wykonanego z blachy kwasoodpornej o wartości 10.000 zł. Odzyskano skradzione mienie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra ul. Chrobrego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali Piotra A. lat 26 zam. Jelenia Góra, który jest jednym z trzech sprawców pobicia ze skutkiem śmiertelnym 40 –letniego mieszkańca Jeleniej Góry. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze do dalszych czynności procesowych. Obecnie trwają czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych sprawców przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych czynności odnaleźli samochód marki VW Golf koloru białego, który został utracony w nocy z 02/04 maja br przy ul. Ogińskiego w Jeleniej Górze na szkodę mieszkańca Wojcieszowa.
<b>Jelenia Góra ul. Cieplicka</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali Przemysława P. lat 22 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze za przestępstwo z artykułu 280§ 1kk, tj. rozbój w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego w kwocie 1000 zł wobec Łukasza D. lat 22 obywatela Niemiec podejrzanego o to, że w dniu 16 maja br w Jeleniej Górze przy ul. Poznańskiej kierował samochodem marki VW Passat w stanie nietrzeźwości – 0,6 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dachowanie w Radomierzu

Most w Pilchowicach pod ochroną!

E. Jaworowicz ponownie w Uzdrowisku Cieplice

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Daniel 18-05-2005 16:16
Noc z 02/04 maja ...... ?!? to musiała być baaaardzo długa noc...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rowerzyści na "gazie"

Mieszkańcy liczą na miejskich strażników

Śmierć na żwirowni

Spłonął pustostan w Przecznicy

Jechała zbyt prędko

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1076
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%