MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

Królewski podbój Szwajcarki i kwiaty

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 23 maja 2016, 8:53
Aktualizacja: 8:59
Autor: Koło Chrobrówki
Fot. Koło Chrobrówki
Urodziny Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze zostały uczczone na różne sposoby. Świętowano „wspomnieniowo”, na sportowo.

Jednym z punktów obchodów było podarowanie szkole i zasadzenie przez dzieci kwiatów na urodzinowej rabatce w szkolnym ogródku. Delegacje uczniów klas I-VI pod opieką Marii Staroszczuk posadziły roślinki, które cieszą oczy wszystkich.

W miniony piątek (20.05) przyszedł czas na turystyczno – pikniknikowy charakter świętowania 70-lecia szkoły. Wszystkie klasy pod opieką wychowawców, nauczycieli i aktywnych rodziców wyruszyły na szkolny rajd.
Był to królewski podbój Szwajcarki. Po pokonaniu opracowanej wcześniej dla klas młodszych i starszych trasy, niemal cała społeczność szkoły spotkała się na polanie koło schroniska. Był to czas zabaw, gier sportowych, grillowania i pieczenia kiełbasek przy ognisku.

Nim dzieci wraz z opiekunami udały się w drogę powrotną, wszyscy odśpiewali przebój jubileuszowy „To nasza Dwójka” i pozowali do pamiątkowego zdjęcia.

Pogoda i humor dopisały wszystkim. Kolejną jubileuszową atrakcją jest uroczysta gala Dwójki w środę (25.05) w sali JCK i przemarsz korowodu królewskiego do SP 2 ulicami miasta.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Uczniowie poznali wyniki

Parking na... przejściu

Mieszkańcy chcą miododajnego skweru

Głos wicekuratora ws. szkoły w Sosnówce

Wsparcie dla podopiecznych ośrodków wychowawczych

Czytelniczka: drogo i brudno

Projekt "Zdalna Szkoła +"

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
668
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%