MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Krokus Jazz Festiwal – zgłoszenia

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 8:12
Aktualizacja: 8:18
Autor: Org
Fot. Archiwum
Już po raz 15. Jeleniogórskie Centrum Kultury – organizator Międzynarodowego Krokus Jazz Festiwal – zaprasza młodych muzyków do udziału w Konkursie "Powiew Młodego Jazzu", który odbędzie się w dniach 21 – 23 października 2016 roku w Jeleniej Górze.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do 31.08.2016 r. zgodnego z regulaminem zgłoszenia uczestnictwa w konkursie. Regulamin i karta zgłoszenie na festiwal dostępne są na stronie http://www.krokusjazzfestiwal.pl/

Organizatorzy zapewniają zakwalifikowanym uczestnikom bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, udział w pozostałych festiwalowych atrakcjach oraz pamiątkowe dyplomy i pakiety promocyjne festiwalu.
Wykonawcy nagrodzeni w konkursie przez profesjonalne Jury ,składające się ze znanych i utytułowanych muzyków jazzowych i pedagogów z Polski, Czech i Niemiec, otrzymają nagrody rzeczowe oraz nagrody finansowe o łącznej wartości 16 000 zł (4 000 euro).

Konkurs "Powiew Młodego Jazzu" to nie tylko nagrody. Organizatorzy Międzynarodowego Krokus Jazz Festiwal dokładają starań aby informacje o laureatach oraz muzyka wszystkich zespołów zakwalifikowanych do konkursu, były możliwie szeroko prezentowane w polskich i europejskich mediach propagujących muzykę jazzową. Służy temu m.in. wydawana co roku od 10 lat płyta CD z nagraniami zespołów konkursowych (do posłuchania na http://www.krokusjazzfestiwal.pl/) oraz współpraca z partnerami i patronami medialnymi konkursu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głosy za strajkiem?

Przyznano Złote i Młode Pióro 2019

Koncert młodych wokalistów w Przystani Twórczej

Żeromalia na filmowo

Nowy Jork w Galerii Korytarz

Wszyscy za strajkiem

Co ciekawego grają w "Locie"?  

Już dziś prelekcja specjalna “Manila – królowa Pacyfiku”

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
421
Tak
62%
Jest dobrze, jak jest
14%
Nie
22%
Nie ma zdania
1%