MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Kraina Łagodnych z Mirkiem Czyżykiewiczem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 6 grudnia 2010, 8:37
Aktualizacja: 8:44
Autor: Coolazooch
Fot. Coolazooch
W sobotę w Pałacu Schaffgotschów w Cieplicach (filia Politechniki Wrocławskiej) odbył się koncert Mirosława Czyżykiewicza w ramach Mikołajkowej Krainy Łagodnych.

Dodatkowo ogłoszone zostały wyniki konkursu fotograficznego organizowanego przez Przystań Twórczą. Wszystkie bilety były wyprzedane, więc sala błękitna wypełniona była po brzegi.

Mirosław Czyżykiewicz kompozytor, poeta, pieśniarz. Na początku koncertu młodzież wyrecytowała teksty tego niesamowitego artysty, którego ten fakt niezwykle wzruszył.

Następnie przygasły światła i wszyscy z niecierpliwością spoglądali na scenę. Kiedy pojawił się na scenie Mirosław Czyżykiewicz, goście ucichli i z zachwytem wsłuchiwali się w każde słowo, w każdy dźwięk gitary.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Wyjątkowi aktorzy, niecodzienne okoliczności

Edycja Limitowana: SEN_kartoteka improwizacje  

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~buuuu 6-12-2010 10:32
Bylo tak pieknie, a zdjecia sa beznadziejne, zrobcie sobie jakies kursy fotograficzne, bo naprawde cieniutko robicie te zdjecia.... A notka bardzo cienka... Koncert byl magiczyn z atmosfera!!!
~mat 6-12-2010 11:07
Brakowało mi piosenki z repertuaru Jaromira Nohavicy, którą śpiewa przecudnie. Artysta natomiast zaskoczył wirtuozerską grą na gitarze. Uwaga pod adresem organizatorów, niepotrzebne bałwochwalcze podziękowania dla Urzędu Miasta.Przecież to z podatków mieszkańców, którzy się na to złożyli. Chyba, że urzędnicy dali z własnej kieszeni, ale to wystarczyło wymienić z nazwiska, wtedy byłoby za co dziękować!!!
~do mat 6-12-2010 13:58
głupi komentarz, Urząd Miasta mógł przeznaczyc te pięniadze na swoje imprezki, także cicho, cieszcie się!!! Podziękowania się należały.
~ 6-12-2010 16:21
taaa... wieczna kraina łagodności... może zmienić juz należałoby profil działalności... w ogole kraina łagodności to chyba juz jakaś sekta...
~ 6-12-2010 19:49
A co zazdroscisz, nie masz talentu i nie mozesz wystapic????
~ 9-12-2010 10:57
Mikołajkowa Kraina Łagodnych jest tylko raz w roku - fajnie że młodzież tez bierze w tym udział ;))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkania z Beatą Kempą

Działka nad zabytek?

Skarby Opactwa

Nadbrzeżna gotowa

Nagrody wręczone

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1215
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%