MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kraina Łagodności z Czerwonym Tulipanem w Cieplicach

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 2 grudnia 2012, 8:51
Aktualizacja: 8:53
Autor: Mea
Fot. Archiwum Zespołu
Koncert zespołu Czerwony Tulipan znanego z takich piosenek, jak: „Jedyne co mam”, „Obiecywałam niebo”, „A jednak po nas coś zostanie” odbędzie się 8 grudnia o godz. 16.00 oraz 19.00 w Sali Błękitnej Pałacu Schaffgotschów (budynek Politechniki Wrocławskiej przy Placu Piastowskim), w ramach V Mikołajkowej Krainy Łagodności. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Przystani Twórczej, Centrum Informacji przy ul. Bankowej oraz Punkcie Informacji przy Pl. Piastowskim.

W skład Czerwonego Tulipana wchodzą: Stefan Brzozowski – kompozytor, który dzięki ambitnym aranżacjom zapewnia wysoki poziom muzyczny i wokalny, Ewa Cichocka – piosenkarka posiadająca rzadki talent aktorski z dużym poczuciem komizmu, Krystyna Świątecka – piosenkarka wzruszająca liryzmem, Andrzej Czamara –śpiew, gitara akustyczna, Andrzej Dondalski – gitarzysta basowy.

Artyści współpracują z „Kabaretową Sceną Trójki” i należą do „Krainy Łagodności”, grali koncerty w Rosji, Niemczech, Francji, Szwecji, Austrii, na Węgrzech, i Litwie oraz w USA i Kanadzie. Mają na swoim koncie takie płyty, jak: „Jedyne co mam...”, „Erotycznie”, „A jednak po nas coś zostanie..”, „Kolędy”, „Złota kolekcja: Ja zwariuję”, „Ewa”, „Czamara”, „Taniec życia: Krystyna Świątecka”, „Stefan: Olsztyn kocham”, „The Best: A ja chcę tu być”, „Obrazy i obrazki”, a także ostatni krążek wydany w 2011 r. „To Twoje oczy”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Proces sprawców tragedii drogowej

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Chcą powtórki wyborów!

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~sobieszow 2-12-2012 10:48
jeszcze nie ma komentarza pana kaflika?!
~Człowiek Koń 2-12-2012 12:22
Drugi! A tak poza tym nie wybieram się na ten koncert. nie moje klimaty. Na dodatek nic tam nie wyrwę i raczej będą się dziadki krzywo patrzeć na gwizdek i białe rękawice...
~ 2-12-2012 15:13
"rzadki talent aktorski z dużym poczuciem komizmu", "piosenkarka wzruszająca liryzmem", "dzięki ambitnym aranżacjom zapewnia wysoki poziom muzyczny i wokalny"... Czy autorka artykułu sama to sprawdziła, czy skądś wkleiła? A jeśli to drugie, to z jakiego źródła? Coś takiego nazywa się chyba PLAGIAT.
~Posłuchajcie 2-12-2012 15:20
Pamiętam ostatnią rozmowę Grażyny Gęsickiej w radiu, gdy na pytanie: Jak kobiety odnajdują się w polityce, odpowiedziała piosenką zespołu Czerwony Tulipan, "Jedyne co mam" i prosiła, żeby wsłuchać się w jej tekst. A potem był Smoleńsk...
~sumienie 2-12-2012 16:00
PO pierwsze nie stać mnie na bilet . Pamiętam występy w latach 90 tych w Olsztynie ,Mrągowie wówczas stać było prawie każdego z całą rodziną. Dlaczego kultura jest taka droga?
Biegaj 2-12-2012 16:23
Genialny Zespół ze wspaniałym dorobkiem. Z wielką przyjemnością się udam na taka "ucztę". :)
~ 2-12-2012 21:51
Ad 15:13 - to się nazywa - użycie tekstu otrzymanego od wykonawcy :) a poza tym - sporo osób było i sprawdziło - i się zgadza :) pozdrawiam specjalistę ds. spraw plagiatu :) a popłatna taka specjalizacja? warto się kształcić w tym kierunku?
~do 21:51 2-12-2012 21:58
Czy to ty pisałeś, przepraszam wklejałeś, ten tekst, żeś taki zorientowany? Szkoda, że już w kwestii plagiatów nie, bo byś wiedział, że użycie czyjegoś tekstu bez podania źródła jest plagiatem. Już nie mówiąc, że to są komunały. Dokształć się chłopcze w tym kierunku, tobie taka edukacja z pewnością się przyda.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Rękawice zimowe – doskonały pomysł na prezent pod choinkę!

Ważna informacja dla klientów ECO  

To grozi tragedią  

Barbórkowa feta

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
582
Tak
21%
Nie
69%
Nie wiem
9%