MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 6 lipca
im. Dominiki, Łucji

Kraina łagodności u Zbawiciela

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 26 lipca 2010, 16:54
Aktualizacja: 16:59
Autor: Natasza
Fot. Natasza
W obawie przed deszczem Leszek Kopeć, bohater niedzielnego Koncertu Promenadowego – zaprosił swoich fanów do cieplickiej świątyni ewangelickiej. Kościół Zbawiciela wypełniła spora grupa miłośników talentu tego niepospolitego człowieka i pieśniarza.

Leszek Kopeć jest wokalistą, tekściarzem, kompozytorem, instrumentalistą oraz… dziennikarzem radiowym. Do tej pory wydał już kilka płyt zarówno z utworami własnego autorstwa jak i znanymi przebojami. Jest założycielem wrocławskiego dziecięcego zespołu Do Czasu, w którym śpiewają dzieci niewidome i niedowidzące.

Zamiast organów i chóru słychać było poezje śpiewaną oraz znane piosenki polskie jak „Cicha Woda”, „Anna Maria” czy „Źółte Kalendarze”. Niski, ciepły głos pana Leszka otulał wszystkich i ocieplał wychłodzone wnętrze cieplickiej świątyni.

Artysta nawiązywał świetny kontakt z publicznością, opowiadał o prostych, zwykłych rzeczach nawiązujących do utworów, a przy okazji tworzył niesamowity rodzinny nastrój. Sala raz się śmiała, raz popadała w zadumę, a raz śpiewała. Ogromne oklaski pojawiły się po słowach wypowiedzianych przez wokalistę: – Bóg lubi, jak ludzie się śmieją. Nie obeszło się bez bisów i aplauzów. Wiele osób było bardzo wzruszonych i zafascynowanych.

W nadchodzącą środę (28 lipca) odbędzie się koncert Grażyny Łobaszewskiej organizowany również przez Przystań Twórczą. Impreza będzie miała miejsce w Kościele Ewangelicko Augsburskim Zbawiciela o godz. 19.00 . Są jeszcze wolne miejsca. Koncertom CCK patronuje medialnie Jelonka.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Lato z ZTA w Parku Zdrojowym

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 26-07-2010 21:14
było super :)
~sowa 27-07-2010 7:21
Bosko nie tylko patrzec na Pana P.Leszku ale i sluchac.Prosze do nas szybciutko powrocic.Serduszkowe dzieki za wszystko.
~Ala 27-07-2010 14:26
Brawo Leszek Kopeć!!!!!!!!!!!!!!! Jest cudowny!!!!!!1

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Karkonoska opowieść kulinarna – już wkrótce

Ruszyła procedura ws. referendum

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Zaczytaj się z Jelonką.com

"Cyklon" Semczuka – premiera książki 10 czerwca

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1542
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%