MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Kradzionym przez granicę

Wiadomości: Dolny Śląsk
Sobota, 20 października 2007, 0:00
Autor: TEJO
Fot. ŁOSG
Trefnymi samochodami usiłowali przejechać do Niemiec.

Pochodzące z kradzieży auta zatrzymali strażnicy graniczni w Jędrzychowicach oraz w Zawidowie. W pierwszej z miejscowości pogranicznicy ustalili, że mężczyzna podróżujący volkswagenem passatem, jedzie samochodem, który pochodzi z kradzieży. Policja poszukiwała go od sierpnia, kiedy został skradziony w Świdnicy. „Turysta” najpewniej jest złodziejem tego auta, którego wartość ustalono na około 40 tysięcy złotych. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Z kolei w Zawidowie jadąc do naszych południowych sąsiadów usiłował przekroczyć granicę posiadacz terenowej toyoty RAV 4. Strażnicy graniczni ustalili, że pojazd jest poszukiwany w Niemczech, skąd został skradziony. Właściciel auta utrzymuje, że kupił je po okazyjnej cenie w jednym z przygranicznych komisów. Policja wyjaśni, jak było naprawdę. Wartość terenówki to 14 tys zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pożegnania w starostwie

Przestępcza fortuna w rękach policjantów

Mieszkańcy liczą na miejskich strażników

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~AGENT KGB 20-10-2007 8:02
No i coz pokazali nam domorosli mafiozi ?? Glupote i to wielka !! Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu !! Ale dobrze ze sa dosc glupi, i dzieki ich glupocie nie ucierpi nikt inny i nie zostanie pozbawiony czasami dorobku calego zycia !! Gratuluje pogranicznikom czujnosci BRAWO PANOWIE
~morwa 20-10-2007 13:15
Zlodzieje to największe ka...lie spoleczne w Polsce, w przypadku kiedy nie ma wątpliwości że jest to zlodziej to należaloby jego na miejscu ubuć jak najgorsza gnidę bez zadnych wyroków..Nie usadowiać po sanatoriach więziennych na koszt ludzi pracy. Niepokój budzi to , że ta plaga nie zmniejsza się a nawet się rozrasta i znakomicie żyja te pasożyty spoleczne. Pod względem wylapania zlodzieji i ich bosów skarbowy nie ma żadnych wynikow pozytywnych ani osiągnięć w ich wytępieniu.A zlodzieje samochodów żyją ponad stan i nikt ich nawet nie rozlicza.
~matylda 20-10-2007 13:35
TOYOTA RAV 4 musi być w opłakanym stanie, bo wyceniona na 14 tysięcy. Takiego auta Nieniec nie szukałby. Moim zdaniem chodzi tutaj o 140 tysięcy.
~waldi 21-10-2007 16:07
Pewnie znowu ten cwaniaczek z dworcowej :) hehe do harrahova też chciał kradzionom audi pojechac:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dachowanie w Radomierzu

Bus dla strażaków

Pamięci poległych

Wkrótce karkonoski

E. Jaworowicz ponownie w Uzdrowisku Cieplice

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1071
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%