MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kradł, włamywał się i niszczył

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 29 marca 2018, 6:33
Autor: 112
Policjanci zatrzymali 19–latka, który podejrzany jest o kradzieże z włamaniem do samochodów, piwnic i altanek oraz o uszkodzenie dwóch aut. Przestępstw tych dopuścił się od lutego do marca w Jeleniej Górze.

Podejrzany kradł elektronarzędzia, materiały budowlane i inne przedmioty, które stanowiły dla niego wartość. Ponadto porysował dwa samochody. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą kilka tysięcy zł.

Obecnie policjanci ustalają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają kolejnych pokrzywdzonych, gdyż nie wszystkie sprawy zostały do tej pory zgłoszone.

Ogłoszenia

Czytaj również

O rozpadających się górach

Świętują Niepodległość

Marcin Wyrostek patriotycznie

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ire.pol@gmail.com 29-03-2018 11:36
Witam ! Czy są zabezpieczone "fanty" z tych włamań ? Może znalazłbym swoje, które wyniósł z mojego garażu !!! Z uszanowaniem Irek
~Loteria fantowa 29-03-2018 11:55
Tak się zastanawiam, czy nie lepiej założyć stronę, na której okradzeni, oraz ci , którym coś zniszczą będą mogli napisać gdzie to było, co zginęło, co zostało zniszczone. Myślę, że wtedy będzie można sobie pomóc nawzajem. Bo konferencje i inne przypadki tego typu nie pomogą. Dzisiaj złodzieje są świetnie zorganizowani, zmotoryzowani, mili pracujący, chętni do pomocy. Też szukam "fanta" w postaci aparatów słuchowych 80-letniej kobiety, która jest załamana i nie może funkcjonować.
~ 29-03-2018 12:30
Raczej macie male szanse na odzyskanie nie wiadomo gdzie to sprzedal czy w lombardzie czy komus male szanse ale pocieszcie sie tym ze bedzie siedzial

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Potrącenie na Wojska Polskiego

Po akcji „Znicz”

Pożar mieszkania w Kostrzycy

Paser został zatrzymany

Radni KO przeciw kupcom?

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
830
Tak
63%
Nie
30%
Nie wiem
7%