MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kradł nie tylko paliwo

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 11 listopada 2012, 12:12
Aktualizacja: 12:13
Autor: Angela
Co najmniej dziewięć kradzieży paliwa z samochodów ma na swoim koncie 28–letni jeleniogórzanin, który w ostatnich dniach został zatrzymany przez jeleniogórską policję . To jednak nie jedyne jego winy. Okazało się bowiem, że był on poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu śledczego, bo miał „do odsiadki” osiem miesięcy za wcześniejsze przestępstwa.

28-letniego jeleniogórzanina zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze.

- Mężczyzna ma na koncie co najmniej dziewięć przestępstw przeciwko mieniu, których dopuścił się w Jeleniej Górze od maja do listopada br. – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze. - 28-latek włamał się do kilku samochodów, skąd jego łupem padło kilkanaście litrów paliwa. Ma on na koncie również kradzieże z włamanie do pojazdów, skąd jego łupem padły radioodtwarzacze, CB radia i inne drobne przedmioty – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie tej sprawy i ustalają kolejnych pokrzywdzonych. Po czynnościach mężczyzna został umieszczony w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Wypadek przy sądzie

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~achtung acht 11-11-2012 12:37
Banda czereśniaka znów w akcji :D
~Zosia-samosia 11-11-2012 14:52
Gienek to ty? to wpadłeś jednak?
~Tromk 11-11-2012 15:04
Szklana?
Niggers™ 11-11-2012 16:37
ŻYCIE ! NIE PRZYZNAWAĆ SIĘ. !
~iras 11-11-2012 18:04
na zimę odsiadka jak ulał na nasz koszt.Jeszcze rowerzystę pijanego wsadzić?Brawo dla policji i sądu najwyższego-żenada
~do iras 12-11-2012 9:19
Iras wszelkie zażalenia co do prawa na Wiejską do Warszawy wysyłaj, Policjanci muszę ich zachcianki i pomysły wykonywać, nie rozumiem takich ludzi jak ty, hwdp jp a jak będzie Ci się coś działo to 997 i pomocy. Najpierw pomyśl, później napisz
Richie 13-11-2012 0:33
... policję, tylko Bóg może nas sądzić" Ludzi wyznające tą i wiele innych zasad, mam za kompletne zero bez umysłu. Policja egzekwuje prawo, jego łamanie od zawsze łączy się z karą. Sądzi sąd, a policja pomaga społeczeństwu. "Łapcie bandytów a nie szukacie pijanych rowerzystów" Kolejna mądrość wypowiadana przez zbuntowanych 13 latków i dorosłych którzy zatrzymali się w połowie dojrzewania. Policja zajmie się napadami, wymuszeniami, ale jeżeli wracając z imprezy ktoś Cię potrąci, a byłeś pijany i szedłeś po ulicy, nie licz na pomoc... przecież są ważniejsze rzeczy do zrobienia. Proszę zastanówcie się zanim kogoś ocenicie. Ps. trochę dorosłości i samodzielnego myślenia nie jest powodem do wstydu :) Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zatrucie czadem na Wojska Polskiego

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Park już gotowy

Stop marginalizacji średnich miast

Po akcji „Pieszy kontra pojazd”

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
775
Tak
15%
Nie
64%
Nie wiem
21%