MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Kradł, co w ręce wpadło – teraz posiedzi

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 4 lutego 2015, 8:25
Aktualizacja: 8:27
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Co najmniej 14 przestępstw ma na koncie 30–letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Są to kradzieże i włamania, których dopuścił się od grudnia ubiegłego roku do stycznia br. na terenie Jeleniej Góry. Łupem złodzieja padły przedmioty o wartości kilku tysięcy złotych. Rabusia zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze.

- Jak ustalili funkcjonariusze, 30 –latek włamał się i okradł kiosk ruchu, kilka piwnic oraz altanek – wymienia podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik jeleniogórskiej policji. - Jego łupem padły elektronarzędzia, radio, telefony komórkowe, narzędzia. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą kilka tysięcy złotych. Ukradł też kilka rowerów, głównie z klatek schodowych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają co stało się ze skradzionymi przedmiotami – dodaje rzeczniczka.

Jeleniogórzanin przyznał się do popełnienia tych czynów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zlikwidowane plantacje konopi indyjskich

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Będzie taniej za wodę i ścieki

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~rencista 4-02-2015 10:31
czy oskarzony jest przy zdrowych zmyslach bo idac tropem przypisuje sie jemu wszystkie przestepstwa jakie byly niewykryte skad my to znamy a madale odznaczenia otrzymaja wyzsi ranga.
~Uroczy Zbychu 4-02-2015 10:46
Pewnie znow jakas ofiara obowiazkowych katolickich lekcji religii za pieniadze podatnikow.Nie wspne, ze pewnie to polak.
~lub 4-02-2015 11:29
... lub sloik z wroclawia...
alexpand52 4-02-2015 12:20
Musi odpocząć. Policja też wszystko fałszuje co w ręce wpadnie. Bywało że od kilku lat dwóch skazanych odbywalo karę pozbawienia wolności za ok. 40 włamań. Nagle Policja złapała następną dwójkę za włamania. Jeden z nich przyznał się do 17 włamań za które siedzieli pierwsi dwaj skazani. Policjant zostawił ich obu samych w pokoju aby się dogadali bo musieliby odkrecac całą sprawę pierwszej dwójki skazanych. Lecz się nie dogadali.
~to prawda 4-02-2015 22:13
Słoiki z Wrocławia też kradną na potęgę. Szczególnie w Karpaczu i Szklarskiej. W Karpaczu już się mówi: "Jedź do Wrocławia, twoje auto już tam jest".
~ 6-02-2015 11:18
Viki, ty płcia znowu zmieniłaś ? na Zbycha, uroczego ? Od kiedy to w Pl są obowiązkowe lekcji religii. Gdyby koleś na nich był, to by w tym czasie nie kradł, bo kto się modli ,to w tym czasie nie grzeszy !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wandale kontra naukowcy

XXI Biennale Fotografii Górskiej rozpoczęte

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Uciekł przed policją do rzeki

Nastolatkę odnaleziono

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
590
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%