MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

KPSW zaprasza uczniów na ciekawe zajęcia

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 9 lutego 2017, 7:58
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2017, 7:19
Autor: Mikołaj Bachur
Fot. Mikołaj Bachur
W Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej na Wydziale Przyrodniczo–Technicznym odbyło się wczoraj (8.02) spotkanie. Gośćmi byli uczniowie ze zgorzeleckiego liceum.

Celem spotkania było zapoznanie licealistów z ofertą programową kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna (studia inżynierskie) oraz stworzenie okazji do wykazania się nabytą dotąd wiedzą i umiejętnościami, przy jednoczesnym poznaniu wcześniej nieznanych możliwości zastosowania informatyki i techniki. Było o jedno ze spotkań w ramach „Indywidualnych drzwi otwartych”, które wykładowcy KPSW organizują dla szkół.

Wszystkie informacje dotyczące zajęć są dostępne na stronie www.kpswjg.pl Wydziału Przyrodniczo-Technicznego. – Każda ze szkół może wybrać zajęcia, wykład, warsztaty, które im najbardziej odpowiadają i przyjechać do nas - mówi dr Beata Laszkiewicz, kierownik Zakładu Edukacji Techniczno-Informatycznej.
Wczorajsze zajęcia odbywały się w dwóch grupach po 20 osób. Jedne prowadził dr inż. Damian Dudek z projektowania stron internatowych, a drugie, z algorytmiki i programowania – dr Beata Laszkiewicz pod tytułem „Dzielić i zwyciężać albo jak szybko pokroić szczypiorek i nie tylko”.

Wydział Przyrodniczo-Techniczny na KPSW, w ramach projektu, proponuje wiele wykładów otwartych z algorytmiki i programowania, bazy danych, tworzenia stron internetowych, mechaniki i nawet zajęcia biznesowe.

Zajęcia są bardzo interesujące i nie ma problemu, żeby w nich uczestniczyć. – Wystarczy napisać maila: laszkiewicz@kpswjg.pl - mówi dr Beata Laszkiewicz, współorganizatorka „Indywidualnych drzwi otwartych” na jeleniogórskiej KPSW.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wakacje czas zacząć!

Czas na egzamin ósmoklasisty

„Bezpieczne wakacje” – zajęcia plastyczne

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Czyżby Andrzej Duda?

Radosna edukacja w przedszkolach

Przedszkole po remoncie

Bestie A. Cieślińskiej w Muzeum Przyrodniczym

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
818
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%