MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

KPSW nawiązuje współpracę z chińską uczelnią

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 27 czerwca 2014, 7:25
Aktualizacja: 7:27
Autor: KPSW
Dzisiaj (27.06.) Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze gościć będzie delegację z chińskiej Technicznej Szkoły Wyższej Changzhou z prowincji Jiangsu.

W skład delegacji wchodzą między innymi: rektor Technicznej Szkoły Wyższej Changzou Zhao Jianjun, dyrektor Centrum Uznawania Kwalifikacji Zawodowych Cai Jiancheng, dziekan Wydziału Elektrycznego i Mechanicznego Zhao Zhengwen, dyrektor Centrum Szkoleniowego Wang Jiny oraz dziekan Wydziału Mechaniki Song Junmin. Gości powita prof. dr hab. Henryk Gradkowski, rektor KPSW.

Celem wizyty jest poznanie form kształcenia zawodowego w Polsce, sposobów organizacji praktyk zawodowych, wymiana doświadczeń w zakresie kształcenia zawodowego, nawiązanie współpracy z naszą uczelnią.

Po zwiedzeniu kampusu KPSW goście będą mogli zwiedzić Jelenią Górę i Cieplice. Po południu rozmowy kontynuowane będą w Pałacu Paulinum na spotkaniu w Sali Gdańskiej. Udział w spotkaniu potwierdził prezydent Miasta Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

KPSW jest jedyną instytucją, którą goście będą odwiedzać podczas pobytu w Polsce. Kontakt pomiędzy uczelniami został nawiązany dzięki partnerstwu z Jelenią Górą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~ 27-06-2014 12:53
nie będzie im wstyd przed Chińczykami z technicznej uczelni że wydział techniczny zdeptali łącząc go z przyrodniczym ????
~ja :) 27-06-2014 20:36
na kolegium najwiekszy syf i burdel, a akademik i okolice to wylegarnia CHORÓB WENERYCZNYCH ! dno i wodorosty :)
~absolwent 27-06-2014 21:52
Brawo dla KPSW. Naprawdę dobra uczelnia. Nie ma porównania z wrocławskimi pseudoszkółkami, kształcącymi dużo i kiepsko. U nas dba się o studenta, a nagrody przyznane w ostatnim czasie KPSW są najlepszą rekomendacją. A hejterzy pewnie nigdy szkoły wyższej na oczy nie widzieli, bo by nie wypisywali takich bzdur.
~ 27-06-2014 22:06
Bedzie wstyd przed chinczykami jak sie połapia jaka to renomowana uczelnia.
~do 22:06 28-06-2014 0:56
Bardziej bym się wstydził przed Chińczykami takich buraków jak ty. Co kończyłeś - łopatologię stosowaną w jakimś OHP-ie? To widać, bo pojęcia nie masz o tej uczelni i o studiach.
~pracodawca 28-06-2014 11:32
Jedna z najfatalniejszych szkół w regionie, w życiu nie zatrudnię u siebie nikogo to tym Oxfordzie. Zero wiedzy, zero kompetencji, jedyne czego się nauczyli to imprezować. Do wrocławskich uczelni to lata świetlne.
~też pracodawca 28-06-2014 19:47
"nie zatrudnię u siebie nikogo to tym Oxfordzie". Co to w ogóle oznacza? Potrafisz ty się w ogóle wypowiadać poprawnie? Jeśli tacy "absolwenci" kończą wrocławskie szkoły, na dodatek z żenującą kulturą, to świadczy to tylko jak najgorzej o tych szkołach. Ja przeciwnie, zatrudniłem kiedyś parę osób z Wrocławia i widzę, że oni zupełnie nic nie umieją. Dosłownie zero jakiejś bardziej specjalistycznej wiedzy. Nasi absolwenci nadrabiają zaradnością, chęcią nauki i pokorą, wrocławskie szkoły gotowania na gazie uczą jedynie arogancji. Później przychodzą takie nieuki, które z wielką łaską w ogóle pojawiają się na rozmowach kwalifikacyjnych i oczekują, że od razu dostaną 3 tysiące na rękę. Jak widzę nazwę wrocławskiej pseudoszkółki na dyplomie to od razu wyrzucam CV do kosza.
~gtyhy 29-06-2014 12:16
Do też pracodawca, nie wiem co za działalność prowadzisz pewnie budę z fasfood, gdzie absolwenci tutejszej szkoły z radoscią się odnajda. Jeleniogórska wszechnica we wszelkoch rankingach zajmuje ostatnie miejsca.
~do 12:16 30-06-2014 0:21
A ty pewnie sprzątasz ulice z samozatrudnieniem. Szufla, szczotka i już prywatna firma, co nie? Pewnie absolwenci KPSW przerastają cię na kilometr pod względem mózgownicy i po prostu boisz się mądrzejszych od siebie. Żal mi takich ksenofobów, gnij dalej w swoim rynsztoku.
~hmm 30-06-2014 12:46
Od razu poznać, ze pozytywne wpisy pochodzą od jakiegoś pracownika tej szkółki podskoku i przysiadu. Nabór się wali, bo naiwnych nie ma, więc trzęsie portkami o stanowisko. 27-06-2014 21:52 | ~absolwent | [usuńcie ten wpis] *.adsl.tpnet.pl (83.27.*.*Brawo dla KPSW. Naprawdę dobra uczelnia. Nie ma porównania z wrocławskimi pseudoszkółkami, kształcącymi dużo i kiepsko. U nas dba się o studenta, a nagrody przyznane w ostatnim czasie KPSW są najlepszą rekomendacją. Człowieku gdzie się tego nauczyłeś na akademiach ku czci w PRL? Język jak z kursów z WUMLu, o wyższości realnego socjalizmu nad kapitalizmem. Tylko mamy już XXI.
~taka prawda 30-06-2014 19:36
Od razu widać, że negatywne wpisy pochodzą od jakiegoś sfrustrowanego, niedoszłego absolwenta, którego pewnie wywalili ze szkoły i teraz wylewa swój jad anonimowo na forach. Nawet cytować cię nie nauczyli, już nie wspominając ogólnie o umiejętności poprawnego pisania. Nic dziwnego, że wywalili cię z KPSW. To co piszesz o wrocławskich szkółkach musi być nieprawdą, bo gdybyś którąś skończył i gdyby rzeczywiście była ona taka dobra, to nie pisałbyś jak gimnazjalista z dysleksją. Zajmij się lepiej wyciskaniem pryszczy zamiast spamować fora.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nietypowy finał Ligi Rocka

Nowe zasady w szkołach

Laptopy do nauki on–line

Skromny początek roku

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
644
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%