MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

KPR z pompą finansową

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 27 lutego 2013, 0:09
Aktualizacja: Środa, 27 lutego 2013, 21:50
Autor: Przemo
Fot. Karkonosze Play
Firma Grundfos – duński producent pomp jest kolejnym sponsorem szczypiornostek KPR–u Jelenia Góra występujących w PGNiG Superlidze. Umowę sponsorską podpisano w Ratuszu we wtorek, 26. lutego.

W obecności prezydenta Marcina Zawiły oraz władz Klubu Piłki Ręcznej podpisano umowę z przedstawicielami duńskiego producenta pomp, którzy zasłaniając się tajemnicą handlową nie chcieli ujawnić kwoty wsparcia. Umowa obowiązuje do końca 2013 roku, po czym zapadnie decyzja w sprawie ewentualnej kontynuacji współpracy.

- Mam nadzieję, że ta współpraca - zarówno z Miastem, jak i firmą Grundfos - jest początkiem kolejnych kroków, które pozwolą, aby grać na coraz wyższym poziomie. Marzeniem jest zdobywanie medali, a do tego potrzebne są ogromne środki. Jeden mecz rozgrywany u nas to koszt ok. 4 tysięcy złotych - mówiła managerka KPR-u, Magdalena Bułgajewska.

- Bardzo się cieszę, że mamy przełom. Jest sponsor, który wchodzi - jeśli KPR będzie grał dobrze, to bym to traktował w kategorii początku współpracy - dodał prezydent Jeleniej Góry, Marcin Zawiła.

- Na całym świecie sportowcy szukają sponsorów, gdyż bez sponsorów praktycznie sport nie istnieje. Jest to okrutne prawo, ale ambicje same, dążność do celu bez pieniędzy... niestety ci zawodnicy, te kluby nie odnoszą wielkich sukcesów. Taka ambicja, dążenie do celu, które zauważyliśmy, chęć zrobienia czegoś więcej jest jednym z tych elementów, który przekonuje, że warto w ten klub zainwestować - powiedział regionalny dyrektor marketingu firmy Grundfos, Dariusz Tymczuk.

Czytaj również

Głosy za strajkiem?

Niedoróbki na drodze

Miłośnicy zabytków na swoim kolejnym zlocie

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~?? 27-02-2013 20:32
Ciekawi mnie czy Marcin Zawiła uczestniczył w pozyskaniu sponsora, czy tylko chce "zdmuchnąć świeczki z tortu"?
~IZA 28-02-2013 14:58
Zostawcie coś dla Finerarmu i Mirosława U
~ala9ala 28-02-2013 18:31
Prezydent, lubi tylko zbierać laury, ale sam nie wiele potrafi. Prezes klubu pan Buklarewicz pewnie pozyskał sponsora a pan Zawiła zdmuchnie świeczkę, to nu wychodzi najlepiej, jeszcze jedną kadencję go wybiorą i Jelenia Góra będzie miastem emerytów i rencistów.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Poznaliśmy finalistki

Ogołocili drzewa

Piotr Paczóski... w miejskiej spółce

Po przerwie dużo lepiej

Victoria była lepsza

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
942
Tak
38%
Nie
55%
Nie mam zdania
7%