Zalogowanych: 25

Krapkowice: KPR w kolejnej rundzie Pucharu Polski

Środa, 19 grudnia 2018, 20:33
Aktualizacja: Piątek, 21 grudnia 2018, 20:26
W środowym meczu 1/16 finału Pucharu Polski Otmęt Krapkowice uległ na własnym terenie ekipie KPR–u Jelenia Góra 15:31.

Jeleniogórzanki od początku zaznaczyły swoją przewagę, aby nie dopuścić do sytuacji sprzed roku, kiedy to również w Krapkowicach grały o awans do 1/8 finały PP. Wówczas początek meczu był wyrównany i długo ekipa z ekstraklasy nie mogła odskoczyć, ale ostatecznie gładko wygrała. Tym razem już w pierwszych minutach zgromadzeni w krapkowickiej hali nie mieli wątpliwości, że to KPR awansuje dalej. Warto zaznaczyć, że w drużynie Otmętu w przeszłości grała Oktawia Bielecka, którą miejscowi kibice pamiętają. Po niemal rocznej przerwie na parkiet wróciła za to Agata Skowrońska i uwieńczyła to odważną grą od początku drugiej połowy i strzelonym golem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 15:31.

Otmęt Krapkowice - KPR Jelenia Góra 15:31 (7:18)
Otmęt:
KPR: Szczurek, Filończuk - Bielecka 6, Jurczyk 5, Załoga 5, Świerżewska 5, Oreszczuk 3, Basta 2, Żukowska 2, Jasińska 1, Skowrońska 1, Kanicka 1.