Zalogowanych: 12

Jelenia Góra: KPR udzielił lekcji handballu ekipie z Oławy

Sobota, 21 marca 2015, 19:33
Aktualizacja: Niedziela, 22 marca 2015, 15:18
W sobotnim spotkaniu Dolnośląskiej Ligi Młodziczek KPR MOS Jelenia Góra bez trudu uporał się z drużyną z Oławy zwyciężając 34:11. W niedzielę (22.03) jeleniogórzanki rozegrają kolejne spotkanie przed własną publicznością, tym razem zmierzą się z Jedynką Ziębice.

Jeleniogórzanki od pierwszej minuty dominowały na parkiecie hali przy ul. Złotniczej i od stanu 2:1 seryjnie zdobywały bramki. W 11. minucie po golu Zuzi Dubiel na tablicy wyników było już 7:1, a w 22. minucie po trzech trafieniach z rzędu w wykonaniu Ani Drąg miejscowe prowadziły 11:2. Jeszcze lepszą serią żółto-niebieskie popisały się w drugiej połowie, kiedy to od stanu 14:4 strzeliły 9 bramek z rzędu! W kolejnych minutach rodzice młodziczek, którzy zasiedli na trybunach jeleniogórskiej hali obserwowali zabawę z piłką i testowanie różnych wariantów konstruowania akcji. Ostatecznie KPR MOS pokonał drużynę z Oławy 34:11.

KPR MOS Jelenia Góra - Moto-Jelcz Oława 34:11 (13:3)
KPR:
Filończuk, Płudowska, Grabarczyk - Dubiel 7, Drąg 7, M.Wrotniewska 6, Starczyk 5, Szczepańska 5, Klimaszewska 2, Kubiak 1, Łużna, Jędruch, Pająk, Konarzewska.

Niedzielny mecz przeciwko Jedynce Ziębice zaplanowano na godz. 12:00. Wstęp wolny.