MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

KPR przy wigilijnym stole

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 20 grudnia 2017, 18:58
Aktualizacja: 19:08
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomasz Raczyński
Okres przedświąteczny to okazja do spotkań podsumowujących mijający rok oraz snucia planów na przyszłość. Przy wigilijnym stole spotkały się niedawno osoby, którym bliski jest rozwój drużyny KPR Jelenia Góra na szczeblu Superligi – zawodniczki, trener, działacze i osoby zaproszone.

Spotkanie wigilijne odbyło się w Restauracji Relax, która jest partnerem i sponsorem drużyny żółto-niebieskich. Szczypiornistki pięknie wystrojone, w "cywilnych" strojach oraz trener, maser i inne osoby, które na co dzień są blisko jedynej jeleniogórskiej ekipy występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce - wszyscy czują już magię świąt, chociaż w tym roku mają jeszcze do rozegrania spotkanie Pucharu Polski i mecze towarzyskie. Już dzisiaj (20.12) w Krapkowicach, nasz zespół powalczy z ostatnią drużyną I ligi o awans do 1/8 finału Pucharu Polski ZPRP.

Klub Piłki Ręcznej dziękuje kibicom za dotychczasowe wsparcie i zachęca do dalszego dopingowania dziewczyn. - Wszystkim kibicom życzymy rodzinnych, spokojnych i białych świąt oraz samych pozytywnych emocji i radości ze swoich zawodniczek po zwycięskich akcjach w nowym roku - 2018 - mówiły zgodnie zawodniczki i sztab szkoleniowy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Protest oświaty

Święta spokojne

Pożar domu w Staniszowie

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 20-12-2017 22:01
Bawią się a długów nie oddają
~Efimeo.. 21-12-2017 7:38
Kto ubiera Prezesa KPR i działaczy ? Czy to jest ten sam kreator mody , który szyje dla Ratusza i naszego Rezydenta ? Młodość i energia bije ze spracowanych na rzecz miasta bezradnych twarzy ! Średnia wieku 79 lat ! Jak tu dać wiarę , że w jeleniej jest lewacki SMOG co niby szkodzi i niszczy i skraca życie. Od polski ludowej w służbach to i teraz służą pomocą przy opróżnianiu miski z barszczem ! Słabo nie ma Oliviera z Karpacza...
~ 4-01-2018 14:38
Stroj stosowny do sytuacji i calego wizerunku. Mikolaj prywatnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kolejny sukces Juliusza

Wsparcie strajkujących

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

Więcej na zabytki

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
545
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%