Jelenia Góra: KPR II nie sprostał Żorom

Poniedziałek, 7 grudnia 2009, 11:49
Aktualizacja: 11:51
Autor: ahawer
Pierwszy pojedynek w Żorach zakończył się zdecydowanym zwycięstwem KPR II 27:18.Tym razem jednak podopieczne Dili Samadowej nie sprostały na własnym parkiecie swoim rywalkom i uległy 24:27.

W zespole MTS gra dobrze znana jeleniogórskim kibicom Mirella Kaczyńska, która ostatnio występowała w Carlosie.
Zdecydowanie najlepszą zawodniczką w zespole KPR-u była ponownie już Anna Świdzińska, tym razem zaaplikowała przyjeznym siedem bramek. O ile do przerwy trwała wyrównana walka, tyle w drugiej połowie dziewczyny z Górnego Śląska dominowały na parkiecie, wyprzedzając wynik o trzy, cztery bramki. W rezultacie dziewczyny z Żor wywiozły z Jeleniej Góry komplet punktów.

KPR II Jelenia Góra – MTS Żory 24:27 (14:14)

KPR II: Kuc, Krajewska, Baranowska, Świdzińska 7, Rykaczewska 4, Popielarz 4, Bułak 3, Muras 3, Romanów 2, Tórz 1, Rajfur, Wasiucionek.