MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

KP: Włamali się do przyczepy gastronomicznej

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 11 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:00
Autor: kmp
   W dniu 8 października br na ulicy 1 Maja w Jeleniej Górze około godziny 23.30 funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w pościgu zatrzymali trzech mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 12, 17 i 18 lat.

   Zatrzymani włamali się do jednej z przyczep gastronomicznych w Jeleniej Górze, skąd ukradli artykuły spożywcze w postaci gum do żucia, chipsów, napojów. Policjanci odzyskali większości skradzionych artykułów.
18-latek trafił do Policyjnego Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, 17-latek do Policyjnej Izby Dziecka w Wałbrzychu a 12-latka policjanci przekazali rodzicom.

   17-latek za popełniony czyn odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że 18-latek jest również sprawcą rozboju. W dniu 26 lipca br na ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze napadł na 37-letniego jeleniogórzanina, pobił go a następnie ukradł mu torebkę wraz z pieniędzmi w kwocie 50 zł. Łączna suma strat jakie poniósł jeleniogórzanin wynoszą nie mniej niż 150 zł.

   Sprawca będzie odpowiadał za rozbój i kradzież z włamaniem. Za te przestępstwa grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Policja wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie wobec wymienionego aresztu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śmierć na żwirowni

Finał remontu drogi

Zatrzymano nielegalny transport starych opon

Samowola budowlana w KPN–ie wciąż straszy  

Remont Wojska Polskiego – jaka organizacja ruchu?

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Strażacy przeszli szkolenie

Zaśpiewali powstańcom

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
746
Tak
21%
Nie
75%
Nie wiem
5%