MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

KP: Włamali się do przyczepy gastronomicznej

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 11 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:00
Autor: kmp
   W dniu 8 października br na ulicy 1 Maja w Jeleniej Górze około godziny 23.30 funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w pościgu zatrzymali trzech mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 12, 17 i 18 lat.

   Zatrzymani włamali się do jednej z przyczep gastronomicznych w Jeleniej Górze, skąd ukradli artykuły spożywcze w postaci gum do żucia, chipsów, napojów. Policjanci odzyskali większości skradzionych artykułów.
18-latek trafił do Policyjnego Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, 17-latek do Policyjnej Izby Dziecka w Wałbrzychu a 12-latka policjanci przekazali rodzicom.

   17-latek za popełniony czyn odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że 18-latek jest również sprawcą rozboju. W dniu 26 lipca br na ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze napadł na 37-letniego jeleniogórzanina, pobił go a następnie ukradł mu torebkę wraz z pieniędzmi w kwocie 50 zł. Łączna suma strat jakie poniósł jeleniogórzanin wynoszą nie mniej niż 150 zł.

   Sprawca będzie odpowiadał za rozbój i kradzież z włamaniem. Za te przestępstwa grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Policja wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie wobec wymienionego aresztu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Paczki od Mikołajów z powiatu

Dzieją się cuda

Trwa świąteczny jarmark

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Wyciąg nie dla szkółek narciarskich?

Wyborcze obiecanki cacanki

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

O przemianie byłego więźnia

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
935
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%