MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

KP: Śmiertelne zatrucie

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 12 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 12:53
Autor: kmp
Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w dniu 11 bm około godziny 22.05 zatrzymali 50-letniego mieszkańca Kowar podejrzanego o nielegalną produkcję alkoholu.

Tego dnia funkcjonariusze w jednym z mieszkań przy ul. Kowalskiej w Kowarach znaleźli zwłoki 52-letniej kobiety, właścicielki mieszkania. Jak ustalono jest to drugi zgon w tym mieszkaniu. Ponadto przebywał tam również jej konkubent, 55-letni mężczyzna, który w stanie silnego zatrucia został przewieziony do szpitala na oddział toksykologiczny we Wrocławiu.</b>

   Obecni na miejscu policjanci ustalili, że kobiety i mężczyzna spożywali alkohol produkowany przez zatrzymanego 50-latka, który jest sąsiadem zmarłej kobiety.

    W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli aparaturę do produkcji alkoholu, pojemniki z półproduktami i wyprodukowanym alkoholem. Decyzją prokuratora zwłoki kobiet zostały zabezpieczone w prosektorium do sekcji zwłok, która ustali przyczyny zgonu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo - Śledcza Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Sprawdzamy, czy przyczyną zgonu mógł być wypity alkohol.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Jest kapliczka św. Anny

Spódnice to kwintesencja kobiecości i elegancji w jednym

E. Jaworowicz ponownie w Uzdrowisku Cieplice

Będzie nowa siedziba

Przestępcza fortuna w rękach policjantów

Śmierć na żwirowni

Dachowanie w Radomierzu

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1072
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%