MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

KP: Śmiertelne zatrucie

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 12 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 12:53
Autor: kmp
Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w dniu 11 bm około godziny 22.05 zatrzymali 50-letniego mieszkańca Kowar podejrzanego o nielegalną produkcję alkoholu.

Tego dnia funkcjonariusze w jednym z mieszkań przy ul. Kowalskiej w Kowarach znaleźli zwłoki 52-letniej kobiety, właścicielki mieszkania. Jak ustalono jest to drugi zgon w tym mieszkaniu. Ponadto przebywał tam również jej konkubent, 55-letni mężczyzna, który w stanie silnego zatrucia został przewieziony do szpitala na oddział toksykologiczny we Wrocławiu.</b>

   Obecni na miejscu policjanci ustalili, że kobiety i mężczyzna spożywali alkohol produkowany przez zatrzymanego 50-latka, który jest sąsiadem zmarłej kobiety.

    W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli aparaturę do produkcji alkoholu, pojemniki z półproduktami i wyprodukowanym alkoholem. Decyzją prokuratora zwłoki kobiet zostały zabezpieczone w prosektorium do sekcji zwłok, która ustali przyczyny zgonu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo - Śledcza Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Sprawdzamy, czy przyczyną zgonu mógł być wypity alkohol.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Finał procesu dwójki działaczy KOD–u

Konferencja PiS: Wybory i lokalne połączenia

Rajd zdewastował las?

Uczniowie prezentują prace dyplomowe

Milion z PFRON–u

Autobus elektryczny w Jeleniej Górze

200 pieczątek w 24 godziny

Słoneczny festyn w Jeżowie Sudeckim

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
135
Tak
38%
Nie
59%
Nie mam zdania
4%