MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

KP: Poszukujemy pokrzywdzonych

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 27 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:41
Autor: kmp
Policja Jeleniogórska poszukuje osoby pokrzywdzone wskutek działalności monterów spółki WODNIK z Jeleniej Góry w okresie 2004 – 2005.

W Sekcji Dochodzeniowo – Śledczej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze prowadzone jest dochodzenie w sprawie przywłaszczenia pieniędzy przez monterów w/w podmiotu w podanym okresie czasu. Jak ustalono, osoby prywatne lub instytucje po zakończeniu zlecenia polegającego na montażu lub wymianie na legalizowane wodomierze płacili monterom pieniądze w kwocie 100- 150 zł.

Osoby te nie otrzymywały faktur VAT za usługę. Jedynym dokumentem potwierdzającym wykonanie montażu były druki o nazwie Polecenie EW, z których jedną kopię otrzymywał klient po wykonaniu usługi. Osoby płacące nie wiedziały, że wystawiony dokument nie stanowi podstawy do zapłaty.

Mając powyższe na uwadze prosimy wszystkie osoby, które zapłaciły monterowi spółki WODNIK jakiekolwiek pieniądze, a nie otrzymały faktury VAT o zgłaszanie się do Sekcji Dochodzeniowo – Śledczej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze <b>ul. Armii Krajowej 22 I piętro pokój nr 5</b> wraz z posiadanym dokumentem świadczącym o wykonaniu usługi.

Osoby takie powinny posiadać dokument tożsamości. Termin przesłuchania można uzgodnić telefonicznie z prowadzącym postępowanie pod numerem <b>(0*75) 752-01-79</b>, <b>(0*75) 752-02-31</b>.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Promesy dla strażaków  

Wóz strażacki w nagrodę

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
339
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
12%