MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

KP: Okradał samochody

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 15 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:26
Autor: kmp
W dniu 14 września br funkcjonariusze Referatu Kryminalnego z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali nieletniego mieszkańca Jeleniej Góry, wychowanka Młodzieżowego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego.

15 –latek w nocy z 31 sierpnia na 1 września br na ulicy Fałata w Jeleniej Górze włamał się do samochodu marki Honda Civic, a następnie ukradł z niego radioodtwarzacz o wartości 600 zł na szkodę jeleniogórzanina.

W trakcie dalszych czynności nieletni przyznał się do kilku innych kradzieży z włamaniem, które dokonał na terenie Jeleniej Góry – Cieplic w przeciągu zaledwie kilku dni. W nocy z 30 na 31 sierpnia br w Jeleniej Górze na Placu Zdrojowym włamał się do samochodu marki Ford Fiesta.

Następnie z 4 na 5 bm na ulicy Wita Stwosza włamał się do samochodu marki Fiat Panda, a z którego ukradł z radioodtwaracz o wartości 800 zł. Z 6 na 7 bm na ulicy Brezy w Jeleniej Górze włamał się do Fiata Cinquecento, z którego ukradł płyty CD o wartości nie mniejszej niż 1500 zł. Kolejnej nocy włamał się do komórki przy ul. Cieplickiej w Jeleniej Górze, skąd jego łupem padł grill o wartości 25 zł. W dniu 11 bm na ulicy Tetmajera z klatki schodowej ukradł rower górski o wartości 1000 zł.

15–latek za popełnione czyny odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. Po wykonaniu czynności umieszczono go w Pogotowiu Opiekuńczym celem przekazania do Młodzieżowego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szansa na remont "zameczku"

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Podgórna zarośnięta

Policyjna akcja "Pieszy"

Ulica Nadbrzeżna już w nowej odsłonie  

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
378
Tak
48%
Nie
39%
Nie wiem
13%