MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

KP: Odnaleźli Mercedesa

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 28 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:39
Autor: kmp
W dniu 26 bm funkcjonariusze Grupy Samochodowej Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze i Sekcji Kryminalnej KP I w wyniku realizacji sprawy operacyjnej w Dziwiszowie w stodole należącej do 53-letniego mężczyzny, którą to wynajmował 33-letniemu mieszkańcowi Komarna odnaleźli samochód osobowy Mercedes 190 koloru kremowego z uszkodzoną stacyjką, wyciętym polem numerowym nadwozia oraz tablice rejestracyjne niemieckie.

Jak ustalono tablice te należą do skradzionego samochodu marki Skoda Fabia. Auto to zostało utracone w nocy z 6 na 7 maja br. w Jeleniej Górze. Dodatkowo policjanci znaleźli pocięte elementy karoserii należące do Skody Fabia.
W Dziwiszowie przy drodze leśnej prowadzącej do starych zabudowań po byłym PGR policjanci odnaleźli pocięty tył samochodu Mercedes 124 wraz z ubraniami do jazdy konnej.

Uszkodzony samochód wraz z rzeczami najprawdopodobniej został skradziony w dniu 31 sierpnia br z terenu stadniny koni na terenie gminy Janowice Wielkie, których właścicielem jest obywatel Niemiec. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Skatepark za frekwencję?

Oddawali krew pamięci Kresowian

Zebrali 3 tony odpadów

Szansa na remont "zameczku"

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Biuro Rzeczy Znalezionych w Bolesławcu

Marszałek Sejmu w Kowarach

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
370
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
14%