MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

KP: Handlowali i produkowali polską heroinę

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 14 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:32
Autor: kmp
W dniu 12 września br funkcjonariusze Zespołu ds. Narkotyków Sekcji Kryminalnej i Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze w toku częściowej realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali trzech mieszkańców Jeleniej Góry w wieku: 42, 41 i 43 lata.

42-latek podejrzany jest o posiadanie polskiej heroiny w ilości 10 działek oraz o udzielanie innemu mężczyźnie tego narkotyku w okresie od 2001 – 2002 każdorazowo po jednej działce.
41-letni jeleniogórzanin podejrzany jest o udzielanie polskiej heroiny, przy czym przestępstwo to popełnił w warunkach „recydywy.”
Natomiast 43-latkowi postawiono zarzut udzielania różnym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej kilkuset działek polskiej heroiny oraz zarzut produkcji tego środka odurzającego.

Ponadto w miejscu zamieszkania u tego mężczyzny w wyniku przeszukania policjanci znaleźli prekursory w postaci bezwodnika kwasu octowego oraz inne przedmioty służące do wyrobu przedmiotowych narkotyków.
Sprawców osadzono w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Śledztwo w powyższej sprawie prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze. Sprawa jest rozwojowa. Planowane są kolejne zatrzymania.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Bałaganiarz zapłaci

Redakcja przeprasza Krzysztofa Golke

Przebudowa ul. Papieża Jana Pawła II

Bobry na Zabobrzu

"Piękna i bestia" w sobotni wieczór pod Ratuszem

Inwestycje drogowe w powiecie bolesławieckim

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
380
Tak
48%
Nie
39%
Nie wiem
13%