MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

KP: Groził policjantowi

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Piątek, 7 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:27
Autor: kmp
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Karpaczu w dniu 4 października br około godziny 20.40 zatrzymali 41-letniego mieszkańca Szczecina, który przebywał w Karpaczu w jednym z domów wczasowych.

Tego dnia policjant przyjmował zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa od mieszkańca Karpacza, a dotyczyło ono kierowania pod jego adresem gróźb karalnych przez mieszkańca Szczecina. W trakcie tych czynności do zgłaszającego zadzwonił 41-latek i ponownie mu zaczął grozić. Mężczyzna przekazał telefon policjantowi, który przedstawił się, podał swój stopień i numer kadrowy. Mężczyzna nie zważał na to, tylko zaczął wyzywać i straszyć policjanta.

  Sprawca gróźb został umieszczony w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze do wytrzeźwienia i dalszych czynności. W trakcie zatrzymania mężczyzna ponownie zaczął ubliżać i grozić policjantami. Był również nietrzeźwy. Miał 0,78 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

  Sprawca tego czynu odpowie za groźby karalne i znieważenie funkcjonariusza. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności bądź pozbawienia do lat 2. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Opieka nad seniorem – darmowe szkolenie

Śmierć na żwirowni

Będzie jaśniej przy ulicy Hofmana

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Wkrótce będzie zakaz wstępu na Tamę Złotnicką

Poprawią bazę sportową i rekreacyjną przy SP 10

Pożegnania w starostwie

Zaśpiewali powstańcom

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
38
Tak
45%
Nie
50%
Nie wiem
5%