MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

“Koziołek Show” i “Pinokio” na XVI European Voice & Music Festival

Wiadomości: Karpacz
Środa, 13 sierpnia 2014, 8:08
Aktualizacja: Czwartek, 14 sierpnia 2014, 9:25
Autor: Manu
Fot. Organizator
Podczas tegorocznej szesnastej edycji European Voice & Music Festival w Karpaczu odbędą się dwa spektakle w formie interaktywnego kabaretu dla dzieci, młodzieży i dorosłych: “Koziołek Show” oraz “Pinokio na zakręcie”. Na wszystkie spektakle wstęp wolny.

Dzisiaj (w środę, 13 sierpnia) to dzień inauguracji 16. European Voice & Music Festival w Karpaczu. O godz. 17.00 w koncercie “Muzyczna niespodzianka” wystąpią soliści European Voice and Music Academy (EVMA).

16. Międzynarodowy Wokalny Kurs Mistrzowski EVMA prowadzony przez Janusza Niziołka, docenta Akademii Muzycznej w Kassel będzie trwał do 23 sierpnia.

W czwartek (14 sierpnia) o godz. 17.00 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu premiera teatralna bajki terapeutycznej “Pinokio na zakręcie”, czyli współczesnej historii drewnianego chłopca.

W piątek (15 sierpnia) o godz. 17.00 w Muszli Koncertowej w Karpaczu (przy ul. Mickiewicza) – spektakl plenerowy “Koziołek Show”. Jest to interaktywny kabaret dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W sobotę (16 sierpnia) o godz. 17.00 w Muszli Koncertowej w Karpaczu (przy ul. Mickiewicza) – spektakl plenerowy “Pinokio na zakręcie”.

23 sierpnia (w sobotę) o godz. 17.00 w Muszli Koncertowej w Karpaczu (przy ul. Mickiewicza) – spektakl finałowy festiwalu “Kim jestem” w reżyserii Andrzeja Skiby, aktora, wokalisty, reżysera teatralnego, trenera emisji głosu, absolwenta Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Ponadto prowadzone są zajęcia muzyczno-wokalne dla dzieci i młodzieży
z regionu Karpacza. 20 sierpnia (w środę) o godz. 20.00 w Kościele pw. Nawiedzenia NMP w Karpaczu warsztaty zostaną uwieńczone dziecięcym koncertem finałowym “Canto Cantare” pod kierunkiem Anny i Czesława Płaczek.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Letnie Koncerty Organowe w Krzeszowie

"Dusze słowiańskie. Teraz" – piękna baśń taneczna

Skatepark za frekwencję?

Galeria na... płocie

Karkonoska opowieść kulinarna – już wkrótce

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Plakaty Lugigiego Castiglioniego w Karpaczu

Tak nie wolno parkować!

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
164
Tak
44%
Nie
42%
Nie wiem
14%