MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Kowary promują się

Wiadomości: Kowary
Sobota, 25 sierpnia 2018, 6:29
Aktualizacja: Niedziela, 26 sierpnia 2018, 7:16
Autor: WAC
Fot. UM Kowary
W sieci na kanale KowaryPL w serwisie internetowym youtube można już oglądać dwa pierwsze filmy z nowej kampanii promocyjnej Kowar pn. „Aktywne Kowary, aktywni kowarzanie”. Kinowa premiera odbyła się w połowie sierpnia w kowarskim "Kinie za Rogiem".

Cykl opowiada o sportowej aktywności kowarzan oraz pokazuje uroki Kowar i najbliższej okolicy miasta. Pierwszy z filmów dotyczy uprawiania biegów górskich. Występują w nich aktywiści z lokalnej grupy Kowary Biegają. Główną bohaterką jest pani Katarzyna, która poza biegową pasją, o której z sympatią opowiada, uczy matematyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kowarach. Drugi z filmów pokazuje loty na paralotniach. Bohaterami są panowie: Jacek, Tomasz i Krzysztof - członkowie Karkonoskiego Klubu Paralotniowego, którzy mówią o swoim zamiłowaniu do latania.

- W najbliższym czasie planujemy realizację kolejnych odcinków tego "aktywnego cyklu" – mówi kierownik Referatu Promocji w Urzędzie Miasta w Kowarach Andrzej Weinke. - A ponieważ zbyt szybko nie zabraknie nam rozmaitych sportowych aktywności, którymi z pasją zajmują się kowarzanie, to plany mamy ambitne.

Filmy zostały zrealizowane na zlecenie Gminy Miejskiej Kowary przez Rafała Musiałka z M.Brothers Studio. Autor filmów jest mieszkańcem Kowar, a wszystkie osoby które wystąpiły w tych produkcjach są związane z tym miastem.

Twoja reakcja na artykuł?

21
84%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
12%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Zamknięta droga od Przełęczy Kowarskiej

Przetarg na kolejną stację

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~??? 25-08-2018 11:46
Chętnie bym z tą panią pobiegał, a po biegu wspólny prysznic :-P
~do filmu 25-08-2018 16:25
Do filmu powinni się przebiec ul. Ogrodową i pokazać jaka świetną kowary mają tam społeczność...
~Taaaaa 25-08-2018 21:49
do: ~do filmu (16:25)
A co tam jest?
~onama 25-08-2018 19:14
Się mi to podoba :)
~myk 26-08-2018 10:06
Dziura i tyle w temacie! To raczej oni się promują a nie kowary!
~XYZ 26-08-2018 10:29
Super. Jedno ale to jest "stary" pomysł. Wszystkie gminy, no może większość, promują się w ten sposób. Kowary nie są oryginalne w tym temacie. Miasto ma kilka atutów, którymi może się promować: historia, górnictwo, BRAK DEWELOPERÓW (KOWARZANIE NIE POPEŁNIJCIE GRZECHÓW KARPACZA, SZKLARSKIEJ, PODGÓRZYNA...) Może nie zdajecie sobie sprawy ale Waszą siłą jest brak tego syfu, który jest tzw. kurortach. Kowary mają szansę być pięknym, spokojnym miastem które odwiedza się z przyjemnością. Nie stawiajcie na konia, który jest już zajeżdżony. Myślcie jak zrobić dobrze sobie / mieszkańcom a nie jak zadowolić turystę. Plany rozwoju miasta muszą być tworzone dla mieszkańców a nie dla turystów. Jeśli Wasze miasto będzie "szczęśliwe" to turyści i tak przyjadą. Tego z całego serca Wam życzę. Mieszkaniec "kurortu" (sic!)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Cieplickie place

Są nowe defibrylatory w Jeleniej Górze  

Jan Sopata na emeryturze

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Trasy rowerowe w Złotoryi

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
569
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
13%