MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Koszykarskie emocje

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Wtorek, 19 czerwca 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 19 czerwca 2007, 21:04
Autor: DOB
Fot. Daniel Potkański
Sporym zainteresowaniem cieszył się turniej triobasketu, rozegrany na boisku Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach Dolnych.

Przystąpiło do niego aż 18 zespołów z regionu jeleniogórskiego. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjów oraz open. W pierwszej z nich zwyciężyła ekipa „Leszczy” w składzie: Paweł Mazur, Seweryn Kiljan i Bartosz Wierzbicki. Wśród gimnazjalistów najlepsi okazali się jeleniogórzanie ze „Spartakusa”: Marcin Radziszewski, Jakub Popkowski i Michał Kozak. W grupie open zwycięstwo wywalczyła ekipa „Bad Boys”, w której zagrali Łukasz Nieroda, Piotr Galus i Maciej Bany.

Rozegrano także konkursy indywidualne: rzutów za 3 punkty i rzutów w parach. W pierwszym z nich udział wzięły 52 osoby a zwyciężyła Kamila Jaworowska. Drugie miejsce zajął Paweł Bany a trzecie – Monika Skoczylas. W rzutach w parach wygrali: Jakub Popkowski i Andrzej Sękiewicz, na drugim miejscu uplasowali się Piotr Mazur i Daniel Potkański, a na trzecim – Paweł Krajewski i Paweł Bany.

Nagrody były atrakcyjne, zwycięzcy otrzymali statuetki, puchary, medale, piłki, wejściówki na basen oraz inne drobne upominki. Turniej zorganizowali członkowie Stowarzyszenia Piechowice: Daniel Potkański, Jakub Potkański, Krzysztof Raczek oraz Lech Rębisz. – Dziękujemy sponsorom, dzięki którym mogliśmy ufundować atrakcyjne nagrody – powiedział Daniel Potkański.

Ogłoszenia

Czytaj również

Puchar makroregionu Oyama

Mikołajkowe zmagania siatkarskie

Stoi kolej na Kopę

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~MJ 19-06-2007 21:23
Więcej zdjęć na stronie www.ukskrokus.prv.pl
~Wolverine 20-06-2007 11:09
Dlaczego nie było żadnej inormacji, wtedy byłby przynajmniej jeden zespół więcej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Studium na początek

Bieg Niepodległości

O rozpadających się górach

Radni KO przeciw kupcom?

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
861
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%