Zalogowanych: 4

Przemków: Kosz Przemków minimalnie lepszy

Piątek, 3 grudnia 2010, 12:04
Aktualizacja: Sobota, 4 grudnia 2010, 22:14
Zawodniczki Karkonoszy Jelenia Góra przegrały w meczu na szczycie ligi kadetek z rywalkami z Przemkowa 50:57.

Od pierwszych minut zawodniczki obu ekip prezentowały podobny poziom sportowy, a wynik oscylował w granicy remisu. Pierwszą kwartę wygrały gospodynie 12:11, w drugiej był remis po 17 i na przerwę koszykarki schodziły przy wyniku 29:28 na korzyść miejscowych. Kluczowym momentem okazała się trzecia partia przegrana przez nasze koszykarki 5:13. Pomimo ambitnej postawy i wygranej w ostatniej odsłonie 17:15 zawodniczkom Karkonoszy nie udało się już odmienić losów pojedynku.

Kosz Przemków – MKS Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 57:50 (12:11, 17:17, 13:5, 15:17)

Karkonosze: Aleksandrowicz (20), Łuczak (9), Żmijewska (8), Ochota (4), Prystrom (4), Michałowska (2), Tomasik (2), Kosiorowska (1), Popławska, Łabuda, Skrzek, Buraczewska