MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Kościół z muzycznym przesłaniem

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 13:19
Aktualizacja: 13:28
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Po raz kolejny na jeleniogórskim Rynku wystąpił niemiecki zespół Open The Heaven, który serwuje słuchaczom rockowe brzmienie z chrześcijańskim przesłaniem. Organizatorem wczorajszego (23.08) koncertu był Kościół Boży w Chrystusie.

Zespół z Goerlitz koncertuje m.in. w polskich i niemieckich więzieniach, dla wojsk KFOR i ISAF, a także w ośrodkach kultury czy na festiwalach. Po raz drugi na zaproszenie parafii protestanckiej zagrał na jeleniogórskim Rynku i mimo braku zapowiedzi ze strony organizatora, wiele osób przechodzących w niedzielne popołudnie przez centrum miasta postanowiło zatrzymać się i wsłuchać w przesłanie muzyków z Niemiec.

- Ludzie lubią przychodzić na ich koncerty, grają dynamicznie, z przesłaniem, z sercem – powiedziała Magda Broda, pastor Kościoła Bożego w Chrystusie w Jeleniej Górze. Jak podkreśla organizatorka wydarzenia, w planach są kolejne koncerty z muzyką chrześcijańską. Już podczas Września Jeleniogórskiego najprawdopodobniej jeszcze raz zagra Open The Heaven, ale jeleniogórzanie najbardziej wspominają występ grupy No Longer Music, której powrotu do stolicy Karkonoszy, Kościół Boży w Chrystusie również nie wyklucza. - NLM ma swoją siedzibę niedaleko (za Dreznem), mają intensywną trasę koncertową po rożnych krajach świata i mamy nadzieję, że któregoś dnia tutaj ponownie zawitają – dodała Magda Broda.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Wyjątkowa wystawa

Szansa na remont "zameczku"

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Lato z ZTA w Parku Zdrojowym

Czyżby Andrzej Duda?

Raport NIK dotyczący m.in. MZK Jelenia Góra

Wyjątkowi aktorzy, niecodzienne okoliczności

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
469
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
13%