Kościerzyna też za mocna dla KPR–u

Wiadomości: Superliga
Poniedziałek, 16 listopada 2015, 1:07
Aktualizacja: 1:22
Od porażki do porażki kroczą piłkarki ręczne KPR–u Jelenia Góra rywalizujące w rozgrywkach PGNiG Superligi. W ostatnim meczu receptę na drużynę Alicji Łukasik znalazły zawodniczki UKS–u PCM Kościerzyna wygrywając 28:26. Wciąż legitymujemy się zerowym dorobkiem punktowym mając w swoim dorobku już 10 porażek.

Przez dłuższy fragment meczu, wynik oscylował w granicy remisu. Dopiero pod koniec pierwszej części gry rywalki odskoczyły wygrywając do przerwy 17:13. W drugiej połowie przy stanie 19:13 dla miejscowych, szczypiornistki KPR-u popisały się serią 7:1 i doprowadziły do wyrównania - 20:20. Decydujące minuty pojedynku lepiej rozegrały jednak przeciwniczki sięgając po 2 punkty. UKS Kościerzyna pokonał KPR Jelenia Góra 28:26.

UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra 28:26 (17:13)

UKS: Brzezińska, Mokrzka 6, Borysławska 6, Górna 5, Jakubowska 3, Białek 2, Żukowska 2, Belter 2, Wasak 1, Wójcik 1, Ziółkowska, Sus

KPR: Hoffman, Pękalska, Demiańczuk, Mączka 7, Michalak 5, Oreszczuk 3, Nowicka 2, Uzar 2, Jasińska 2, Załoga 2, Bilenia 1, Kobzar 1, Fijałkowska