MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Konkurs na logo Teatru im. Norwida

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 10 sierpnia 2014, 8:34
Aktualizacja: 8:36
Autor: Manu
Fot. Organizator
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze ogłosił otwarty konkurs na swoje nowe logo. Do udziału w konkursie zaprasza wszystkich, którzy mają pomysł na to, jak poprawić dotychczasowy logotyp tak, aby stał się on bardziej widoczny na tle innych znaków graficznych. Prace konkursowe należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 5 września. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 września.

Znak rozpoznawczy Teatru im. Norwida powinien być estetyczny, nowoczesny i łatwo zapadający w pamięć. Konkurs jest skierowany nie tylko do grafików, projektantów czy artystów plastyków. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu więcej niż jeden projekt (każdy taki projekt będzie stanowić odrębną pracę konkursową).

Logo powinno zawierać element graficzny oraz nazwę teatru: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do złożenia projektów logotypu, przekazania plików źródłowych wszystkich elementów graficznych, przedstawienia szczegółowego opisu logotypu: pole ochronne, minimalna wielkość i dopuszczalne tła logotypu, opis kolorów logotypu w różnych paletach kolorystycznych oraz w wersji monochromatycznej, opis typografii. Autor powinien przewidzieć możliwość różnego sposobu zastosowania logo: billboardy, druk, plansze itp., powiększenia i zmniejszenia; umieszczanie na rożnym tle i kopiowanie w różnych technikach: skan, fax, ksero.

Projekt logo powinien być przygotowany w wersji czarno-białej i kolorowej w trzech formatach: podstawa 1, 3 i 10 cm na papierze w formacie A4 na matowym tle. Powinien zawierać przykłady zastosowania logo (wizualizacje) i być opatrzony godłem. Prace konkursowe wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w zamkniętej kopercie z adnotacją KONKURS NA PROJEKT LOGO TEATRU IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W JELENIEJ GÓRZE.

Uczestnik w osobnej kopercie, opatrzonej godłem, dołącza do projektu formularz z danymi personalnymi oraz oświadczenie o posiadaniu wyłącznych autorskich praw majątkowych do projektu i do materiałów użytych w projekcie. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli autor jest osobą niepełnoletnią, zgodę powinni wyrazić rodzice lub opiekunowie.

Praca konkursowa zostanie odrzucona, jeśli projekt zgłoszony był już uprzednio nagradzany lub realizowany. Organizator Konkursu dopuszcza możliwość ewentualnych modyfikacji nagrodzonego projektu, we współpracy z autorem i zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

Gotowe projekty należy dostarczyć na adres Teatru im. Cypriana Kamila Norwida: Al. Wojska Polskiego 38, 58-500 Jelenia Góra. Osobą upoważnioną do kontaktów jest Urszula Liksztet - tel. 75-64-28-135, e-mail: kierlit@teatrnorwida.pl

Szczegółowy regulamin konkursu oraz wymogi techniczne dla nadsyłanych prac znajdują się na stronie internetowej teatru: http://teatrnorwida.pl/

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Mobilizacja przed II turą

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~jeti 10-08-2014 12:41
Skomplikowane
~ 10-08-2014 13:31
a jakieś nagrody? czy konkurs typu: zrób coś za darmo, my skorzystamy?
~ 10-08-2014 19:34
Szczudła w biegu z numerkiem na plecach i napis : Teatr od sasa do lasa, biegamy, ziejemy ogniem i ciągniemy tam gdzie tłum po kasę. Za logo dostaniecie bilety do teatru:)
~teatromanka 10-08-2014 21:05
Proponowałbym zadbać o repertuar, zamiast zajmować się takimi głupotami. Nawet najpiękniejsze logo nie przyciągnie do teatru, jeśli stale grana jest w nim popelina, kicz i badziewie. Kolejny głupi pomysł teatru, jak wywalić w błoto publiczne pieniądze.
~Duch Gór 10-08-2014 21:38
Aktorzy z Jeleniej szukają… jelenia? Nie ma ustalonych kryteriów odnośnie techniki wykonania projektu graficznego, nie ma ustalonej NAGRODY – honorarium za zwycięstwo i za wykonaną pracę. Nagrodą będzie korzystanie z logo przez Teatr… Słowem, wszystko w duchu Norwida: projektancie — pracuj za darmo i z...hnij z głodu.
~konkursowicz 11-08-2014 1:59
Może szczudła skrzyżowane z taczką? Szczudła symbolizowałyby repertuar tego "teatru", a taczka - to, co należałoby zrobić z "aktorami" tegoż "teatru" i jego dyrekcją.
~Zrób darmo 11-08-2014 10:59
Konkurs powinien nazywać się: SZUKAMY GRAFIKA f...rA Są tu jacyś chętni co za darmochę i wykonają naszemu biednemu teatrowi profesjonalny logotyp? Żenada
~kkk 11-08-2014 11:24
Jak wskazuje ostatni repartuar ( Miedzianka , w kwaterze Hitlera) nowe logo powinno byc typowo niemieckie
~ 11-08-2014 20:04
Logo w budowie, bo i cały teatr w budowie. Zbudujcie najpierw dobry teatr, to logo samo się znajdzie. Nawet pomysłu na własne logo nie mają, miernoty.
~K. 11-08-2014 21:24
Kuonkursu, Sypriana... W ''Konkursie fotograficznym'' ... Amatorszczyzna w każdym calu. Sami nie potraficie nawet napisać regulaminu po polsku... A z ''regulaminu'' wynika że autor projektu zostanie wyślizgany z praw do swojej pracy. '''Organizator Konkursu dopuszcza możliwość ewentualnych modyfikacji nagrodzonego projektu''... A jaka będzie nagroda? Uścisk dłoni?:) Bo w ''regulaminie'' ani słowa o tym... W konkursie fotograficznym podobnie- autor ma się zrzec nieodpłatnie SWOICH praw autorskich do pracy... Życzymy powodzenia w każdym razie...:)
~ 11-08-2014 22:59
Nagrodą będzie wejściówka na jakiś kiczowaty spektakl. Bo innych nie ma w Norwidzie tego roku, a co innego mogą dać?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zauroczeni Karkonoszami – zaproszenie na wernisaż

Galeria na... płocie

"Dusze słowiańskie. Teraz" – piękna baśń taneczna

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Zaczytaj się z Jelonką.com

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2188
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%