MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Konkurs fotograficzny "Wiosna w Paulinum"

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 22 kwietnia 2009, 18:57
Aktualizacja: 21:45
Autor: RED
Kto lubi fotografować przyrodę oraz architekturę i ludzi, ma szansę wziąć udział w zmaganiach na bystre spojrzenie i umiejętność niecodziennego widzenia miejsc już znanych.

Pałac Paulinum ogłosił konkurs na ciekawe zdjęcie samego pałacu oraz przypałacowego parku. Może w nim wziąć udział każdy chętny, który wybierze się w okolice pałacu z aparatem fotograficznym. Konkurs jest organizowany w ramach święta Pałacu Paulinum „Paulinki 2009”.

Każdy z autoów może nadesłać do 4 fotografii. Technika wykonania prac jest dowolna.
Prace należy dostarczyć w postaci odbitek o formacie 30,5x 45 cm oraz w postaci elektronicznej w formacie jpg lub tif. Rozdzielczość 300 dpi. Prace należy dostarczyć osobiście lub nadesłać na adres organizatora. Prace należy nadsyłać do 25 czerwca.

Wernisaż wystawy odbędzie się w Pałacu Paulinum 28 czerwca. Prace będą pokazywane w pałacu do 31sierpnia oraz na stronie internetowej www.paulinum.pl. Prace nagrodzone zostaną pokazane również na naszym portalu.

Organizator przygotował następujące nagrody:
1 nagroda - Nocleg w Apartamencie historycznym w Pałacu Paulinum.
2 nagroda - kolacja dla dwojga.
3 i 4 nagroda - Deser z kawą dla dwojga oraz kalendarze.

Szczegóły konkursu znajdują się tutaj:
http://www.paulinum.pl/var/file/2009/KONKURS%20FOTOGRAFICZNY.pdf

Ogłoszenia

Czytaj również

50–lecie parafii w Bolesławcu

Jest absolutorium, czy będzie referendum?

Promowanie zabytków techniki

Komentarze (14) Dodaj komentarz

~fotoGraf 22-04-2009 21:03
Świetny sposób na pozyskanie ciekawego materiału zdjęciowego po skandalicznie niskim koszcie. Każdy kto będzie chciał wziąć udział w konkursie powinien zwrócić uwagę na punkt 7 regulaminu. To oznacza, że nawet jak nie wygrasz Twoje zdjęcie może zostać wykorzystane w kampanii reklamowej, a Tobie nawet nikt nie powie dziękuję.
~ania123 23-04-2009 0:07
tak to próbuje się zniszczyć świetne pomysły na promocję młodych ludzi (mam na myśli zapaleńców z aparatem) jak i samych ciekawych miejsc w rejonie ... Czyżby obudziła się konkurencja, którą boli, że sama na to nie wpadła??? smutne ... Pozdrawiam
piipi 23-04-2009 0:34
..Ciekawe !.Apartamet..nocleg i tylko brakuje przyjaciela !.
~ 23-04-2009 7:59
PIPI - PRZYJACIEL SIĘ ZAWSZE ZNAJDZIE ! TYLKO OGŁOŚ CHĘĆ POZNANIA
~fotograf amator 23-04-2009 8:20
Nie myślcie,że to pierwszyzna.Tak postępuje coraz więcej instytucji i to jest dziwne,że tych instytucji ,które mogły by zapłacić za zdjęcie.Ale po co? Godzi to w fotografików (Prawdziwych fotografikow ,a nie pstrykaczy). Mam trochę zdjęć tego miejsca ale nie wezmę udziału z wiadomych względów. Do~ ani 123- nie na tym polega promocja!
~fotografista 23-04-2009 8:50
Prawda jest taka, że wielu uważa że dobre zdjęcie może zrobić każdy i to nawet komórką...Dla tych którzy coś wiedzą na ten temat to jest zawsze praca i nie wystarczy mieć sprzęt i zapłacić za jedną odbitkę tego formatu u Zająca 20 złotych. A taki konkurs z takimi nagrodami to zrobią sobie po kosztach czyli chcieliby mieć coś za grosze i pewnie tyle też płacą ludziom w tym hotelu.
~Bobby Six-killer 23-04-2009 9:02
Beznadzieja i skąpstwo! Wyrafinowane praktyki marketingowe. Chcą wzbudzić tanim kosztem zainteresowanie i rozleklamować się. Co mi po noclegu w ich apartamencie? Czy ja jestem bezdomny? Coś mi po tym zostanie? A nagrody finansowe albo rzeczowe za zdjęcia to nie łaska? Chyba sobie jaja robią. No ale 3 i 4 nagroda to mnie rozśmiesza - lody na patyku i wizytówka z kalendarzykiem :)))))))))
piipi 23-04-2009 10:35
..do- [~postu zgodz.07:59]...ZAWSZE sie znajdzie?. "..nie kazdemu udaje sie zaznac przyjazni".
~Zwykły zjadacz chlebka :) 23-04-2009 13:58
Konkurs jest przeznaczony dla każdego, nawet takiego zwykłego zjadacza chlebka jak ja. Widzę, że boli to najbardziej Panów "fotografów artystów", przecież powinno dać się im kasę za "profesjonalne" fotografie... Dla mnie taki pomysł to świetny pomysł na ciekawe spędzenie czasu. Zabiorę swoją żonę na spacer do parku i na pewno zrobię kilka zdjęć. Mam też szansę wygrać skoro Panowie "profesjonaliści" nie biorą udziału ;) Pięknie wam dziękuję za większe szanse dla mnie :) Co do tego co pisze Bobby Zabójca s...x-u :P to ja nie jestem bezdomny ale z nagrody bardzo chętnie skorzystam. Jeśli wygram zabiorę moją żonkę na nocleg do Pałacu a już ona znajdzie sposób żeby mi się odwdzięczyć ;) Dziękuję Paulinum, więcej takich konkursów :)
~Cień 23-04-2009 22:41
A ja też spróbuję swoich sił, jutro jadę robić fotki, baterie już wkładam do ładowarki i dobrze że są chmury, mam świetny pomysł i dobre miejsce na kadr, tylko żeby paintbalowcy mnie nie odstrzelili.
~Cień 24-04-2009 20:00
Byłem, zobaczyłem i to mnie przerosłó, a właściwie to Paulinum zarosło drzewani, może 15 lat temu od strony wschodniej była by fajna fotka, ale teraz, masakra, a front pałacu? bez odpowiedniego obiektywu nie potrafię objąć tego co chcę. Życzę dużo szczęścia zwykłym ludziom.
~Bobby Six-killer 25-04-2009 9:07
Do zwykłego zjadacza chleba - six to nie s...x. Poza tym piszesz, że profesjonaliści nie biorą udziału a po czym to wnioskujesz? Może pomyliłeś strony? Do Cień a propos zdjęć. Można je zrobić nie tylko z dobrym sprzętem i nie trzeba być profesjonalistą. Nie trzeba także robić z pobliża pałacu i nie trzeba robić samego pałacu. Wystarczy ruszyć głową. Jak jednak ktoś z aparatem ruszy głową to znajdzie lepszy konkurs fotograficzny z lepszymi nagrodami i fachowcami oceniającymi prace. Takich konkursów jest niemało.
~Cień 27-04-2009 0:33
Do Bobby Six-killer. No przecież ja to wiem, to co do mnie piszesz i muszę przyznać, że nie dawno odkryłem swój talent do robienia zdjęć, nawet mam kilka fotek które chętnie bym wysłał gdzieś na konkurs, jak możesz to daj mi namiary gdzie polować na takie konkursy.
~fotoGraf 28-04-2009 10:53
do Cień - polecam dCamera.pl - trochę tam mają konkursów

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Zawody wędkarskie

Drastyczne billboardy

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1331
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%