MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Konkurs dla organizacji pozarządowych

Wiadomości: Region
Piątek, 23 sierpnia 2019, 12:11
Aktualizacja: Niedziela, 8 września 2019, 11:12
Autor: WAC
Fot. UMWD
Ruszyła VIII edycja konkursu „zDolne NGO” organizowanego przez Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Dział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Jak co roku, celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, działających w różnych obszarach.

W tym roku nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to: organizacje pozarządowe działające na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, a druga : organizacje pozarządowe działające na rzecz aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami.

Celami szczegółowymi konkursu są: promocja działań na rzecz aktywizacji społecznej oraz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami prowadzonych przez dolnośląskie organizacje pozarządowe, zwiększenie prestiżu nagrodzonych organizacji pozarządowych, promocja dobrych praktyk wypracowanych przez nagrodzone organizacje pozarządowe, wzrost aktywności organizacji pozarządowych działających na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami i działających na rzecz aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 13 września.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Widowiskowy duet w Sokolich Górach

KOD pod sądem

Jeleniogórski polonez

Pierwsza w regionie karetka dla zwierząt

Większość za zmianą

Wandalizm czy profanacja?

Uczniowie z "Ósemki" odwiedzili seniorów

Od dzisiaj dworzec tymczasowy

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
588
Tak
18%
Nie
78%
Nie wiem
5%