MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Konkurs dla organizacji pozarządowych

Wiadomości: Region
Piątek, 23 sierpnia 2019, 12:11
Aktualizacja: Niedziela, 8 września 2019, 11:12
Autor: WAC
Fot. UMWD
Ruszyła VIII edycja konkursu „zDolne NGO” organizowanego przez Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Dział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Jak co roku, celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, działających w różnych obszarach.

W tym roku nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to: organizacje pozarządowe działające na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, a druga : organizacje pozarządowe działające na rzecz aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami.

Celami szczegółowymi konkursu są: promocja działań na rzecz aktywizacji społecznej oraz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami prowadzonych przez dolnośląskie organizacje pozarządowe, zwiększenie prestiżu nagrodzonych organizacji pozarządowych, promocja dobrych praktyk wypracowanych przez nagrodzone organizacje pozarządowe, wzrost aktywności organizacji pozarządowych działających na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami i działających na rzecz aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 13 września.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czy warto robić sobie jaja?

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Kiermasz książek w wiejskiej świetlicy

Piękne święto plonów

Lista Lewicy do Sejmu

Protest pod sądem

Inauguracja ze Stradivariusem

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
89
Tak
79%
Nie
18%
Nie mam zdania
3%