MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Koniec listopada w teatrze. Wejściówki dla Was!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 23 listopada 2010, 13:38
Aktualizacja: 15:14
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Podwójne zaproszenia czekają na naszych Czytelników, którzy w ostatnim tygodniu listopada mają zamiar wybrać się na jeden z czterech spektakli, propozycji Teatru im. Norwida. Jest też szansa na wylosowania promocyjnej karty teatralnej!

24 listopada o godz. 10.00 (duża scena) teatr proponuje musical „Przygody Rozbójnika Rumcajsa” z Igorem Kowalikiem w roli głównej. To świetna i żywiołowa inscenizacja znanej chyba każdemu czeskiej bajki o dobrym rozbójniku. Na chętnych czekają po dwa podwójne zaproszenia na każdy dzień (5 zł os.)
 
Z kolei 24 i 25 listopada o godz. 19.00 w Pałacu Paulinum – aktorski popis Bogdana Kocy i Marka Prażanowskiego: „Kolacja na cztery ręce” wg. Paula Bartza. Rzecz o spotkaniu geniuszy muzycznych baroku, którzy w rzeczywistości nigdy ze sobą nie rozmawiali: Bacha i Haendla. (Po podwójnym zaproszeniu na każdy dzień).
 
Irminę Babińską, Katarzynę Janekowicz i Agatę Moczulską zobaczyć będzie można 25 i 28 listopada o godz. 19.00 (scena studyjna) w „Pokojówkach” Jeana Geneta. To mroczny spektakl o dwóch siostrach służących, których celem jest zgładzenie pracodawczyni. Dla Czytelników - po podwójnym zaproszeniu na każdy dzień.

Na koniec tygodnia – czerwcowa produkcja Teatru im. Norwida: „Drugie zwarcie” wg. Jerzego Łukosza (reż. J. Zembrzuski). To pełen odniesień do sytuacji we współczesnej Polsce dramat rozliczeniowy z 20 lat „niepodległego” bytu. Grają: Elwira Hamerska-Kijańska, Anna Ludwicka, Tadeusz Wnuk. Robert Dudzik oraz Igor Kowalik. 26, 27 listopada o g. 19.00 - duża scena i po po dwa podwójne zaproszenia na każdy dzień. Cena zaproszeń: pięć złotych od osoby. Do odebrania - na pół godziny przed początkiem sztuki w kasie teatru.

Widzowie, którzy w tym tygodniu przyjdą do teatru, wezmą udział w losowaniu sześciu kart teatralnych uprawniających do zniżkowych biletów na spektakle aż do końca sezonu!

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Minister Zalewska o wyborach i edukacji

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Piękne święto tańca

Potrącenie na pasach

Jazzowe cuda w „Muflonie”

O Taduszu Różewiczu w Wangu

Finał "Teatrrrałek 2019"

Rajd zdewastował las?

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
284
Tak
50%
Nie
45%
Nie mam zdania
5%