MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Konferencja WallStreet już wkrótce w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 19 maja 2014, 9:00
Aktualizacja: 9:02
Autor: UM Karpacz
To już osiemnasta edycja tej największej konferencji inwestorskiej w Polsce, która w tym roku odbędzie się w dniach 6–8 czerwca w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Uczestnicy, oprócz zdobywania wiedzy, będą również świętowali piętnaste urodziny SII.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych tradycyjnie już przygotowuje dla uczestników wydarzenia nie lada gratkę. To, co od ponad 18 lat stanowi o sile konferencji WallStreet, w tym roku nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających uczestników.

Każdy, kto zdecyduje się pojawić z początkiem czerwca w Karkonoszach, przez trzy dni będzie mógł stworzyć swój własny program i czerpać z wiedzy i umiejętności najskuteczniejszych praktyków. Ponad 20 wykładów, kilka dyskusji panelowych, możliwość spotkania z przedstawicielami ponad 60 spółek giełdowych, pozwala wybrać z bardzo bogatego programu najbardziej interesujące zagadnienia. Tradycją jest, że o wyborze prelegentów decydują sami inwestorzy. W tym roku udało się spełnić większość oczekiwań co do listy wykładowców WallStreet, dzięki czemu inwestorzy będą mieli okazję wysłuchać takich specjalistów jak m.in.: Birger Schäfermeier, Wim Lievens, Wojciech Białek, Rafał Glinicki, Marek Zuber, Paweł Szczepanik, Prof. Robert Gwiazdowski, Prof. Tomasz Zaleśkiewicz czy dr Jacek Welc.

A to tylko część znanych nazwisk w części merytorycznej konferencji WallStreet! Prezes SII - Jarosław Dominiak wskazuje, że to nie jedyne nazwiska, dla których warto zarezerwować trzy dni w Karpaczu. - Od kilku lat udaje się nam zaprosić do udziału w WallStreet ikony polskiej giełdy i gospodarki oraz prezesów kierujących największymi spółkami giełdowymi. Przy okazji jubileuszu nie mogliśmy zawieść uczestników, którzy w tym roku spotkają się z dr Janem Kulczykiem, z którym porozmawiamy o przyszłości rynku kapitałowego w Polsce czy Adamem Góralem, Prezesem Zarządu Asseco Poland – jednej z największych spółek w Europie w branży IT – podkreśla.


W przeddzień konferencji po raz pierwszy, w czwartek 5 czerwca, odbędzie się dodatkowy trening "Psychologia sukcesu w biznesie i sporcie" prowadzony przez Pawła Jana Mroza.

Ponadto WallStreet to setki, jeśli nie tysiące porywających rozmów tysiąca miłośników rynku kapitałowego. Jak co roku pamiętamy, aby owy „networking” mógł się materializować w jak najprzyjemniejszym otoczeniu i przy dawce dobrej rozrywki. Obchody piętnastolecia istnienia Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych zobowiązują. Z okazji urodzin w piątkowy wieczór, na uroczystej gali uczestnicy będą mogli bawić się na koncercie legendy polskiego rocka – zespołu IRA. Natomiast w sobotę, po całym dniu wykładów, uczestników konferencji rozśmieszać będzie jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Limo.

Partnerzy Strategiczni: PZU i Azoty Tarnów. Partner Organizacyjny: KDPW_ i KDPW_CCP. Partnerzy główni tegorocznej konferencji: Raiffeisen BROKERS i Raiffeisen CENTROBANK, TRADERS CENTRE, TAURON Polska Energia, Citi Handlowy i Dom Maklerski Citi Handlowy. Partnerzy: DM BOŚ, XTB, Iron FX, DM BZWBK, PZU Inwestycje, mDom Maklerski, DM PKO, DUCASCOPY, WHSelfinwest, JSW, Notoria Serwis, ATM, Atende, Lubelski Węgiel „Bogdanka”, XM, IMS, Ambra, Prometeia Capital, Admiral Boats, UNIMOT GAZ, POWER Media. Partner Wspierający: VSA Trader.

Wszystkie aktualne informacje o konferencji: www.sii.org.pl/ws18

Źródło: Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Ogłoszenia

Czytaj również

Święto goprowców

Wykłady o otępieniu i demencji w KSON–ie

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~soc-lib 19-05-2014 9:50
Korporacje!! Co z małymi firmami ,rodzinnymi ,rzemiosłem? Kraj wyrobnikow ,niewolnikow,kraj uchodźców ekonomicznych.
rymcycymcyojci 19-05-2014 17:33
Tfu, tfu kapitaliści przyjadą ! :) ...jak Korwin wygra wybory, to was też rozpędzi ! :)
~ 19-05-2014 19:10
Do redaktora tekstu ; litości !!!! ikona biznesu !!!!!!!!!!!! Zlitujcie się nad zrozumieniem słowa i stosowania w odpowiedniej sytuacji .
~ 20-05-2014 2:46
Brawo Karpacz! I niech ktoś teraz powie, że Gołębiewski był niepotrzebny, skoro odbywa się tam co druga konferencja w regionie. Na czym zyskuje cała nasza okolica, bo hotel przyciąga mnóstwo ludzi.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Ostatnia prosta kandydatów

Stop marginalizacji średnich miast

Zimowa wycieczka

Wybory: Zwycięstwo PiS

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
580
Tak
13%
Nie
66%
Nie wiem
21%