MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Koncerty w Relaksie

Wiadomości: Karpacz
Czwartek, 7 sierpnia 2008, 19:31
Aktualizacja: 19:34
Autor: Mar
Fot. Mar
Już jutro, 08 sierpnia o godzinie 20. w restauracji Hotelu Relaks, przy ul. Obrońców Pokoju 4 w Karpaczu odbędzie się koncert w ramach Festiwalu „Dni Muzyki Operowej oraz Kuchni Rosyjskiej” pt. „W Krainie Opery... Ducha Gór”

W programie: Część I: Szlagiery muzyki operowej (Mozart, Rossini, Verdi, Puccini, Gunod, Bizet); Część II: Arie i duety z oper o karkonoskim Duchu Gór (Weber, Flotow, Sommer); Część III: pieśni i arie operowe kompozytorów słowiańskich (Borodin, Glinka, Czajkowski, Mussorgski, Rimski-Korsakov, Moniuszko, Chopin, Dworzak).

Natomiast w niedzielę, 10 sierpnia Ostatni koncert w ramach festiwalu. Najpierw o godzinie 17. "Muzyczny Ogród Liczyrzepy" - kameralny młodzieżowy spektakl operowy oparty na fragmentach zapomnianych oper o karkonoskim Duchu Gór. Natomiast o godzinie 20. „Cza-Cza: Od Cza-jkowskiego Po Cza-stuszkę” hity rosyjskiej muzyki operowej i popularnej (arie, pieśni i romanse). Wstęp na wszystkie prze4dstawienia wolny. Rezerwacja miejsc siedzących w recepcji Hotelu Relaks pod nr. tel. 075/ 64 80 650. Ilość miejsc ograniczona.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Chcą powtórki wyborów!

Karolina wśród najpiękniejszych!

O jeleniogórskim rynku

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
706
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%