MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Koncerty w parku, czyli lato z muzyką

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 4 sierpnia 2018, 9:51
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 12:46
Autor: ZTA
Fot. Użyczone/ZTA
Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze zaprasza na cykl letnich koncertów, które odbywają się w każdą niedzielę lipca i sierpnia w muszli koncertowej w Parku Zdrojowym. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

W najbliższą niedzielę (tj. 5 sierpnia) wystąpi "Zámecke saxofonové kvarteto Josefa Źemličky" (saksofon tenorowy, sopranowy, altowy i barytonowy). Kwartet zachwyci swoim wykonaniem muzyki klasycznej oraz nowoczesnej. Koncert rozpocznie się o godzinie 16.00.

W kolejną niedzielę (tj. 12 sierpnia), również o godzinie 16.00 prawdziwą ucztę dla melomanów przygotuje orkiestra dęta - Semilská 12. Zespół zaprezentuje słuchaczom czeski repertuar klasyczny.

A w dniu 26 sierpnia w Parku Zdrojowym odbędzie się WIELKI FINAŁ, podczas którego muzyczną pogawędkę odbędą aż dwa znakomite zespoły na dwóch scenach – i to w tym samym czasie! Zagrają: czeska orkiestra dęta - Táboranka z Košťálova oraz jeleniogórski zespół instrumentów dętych - Jelonka Brass Band. Tradycyjnie - początek koncertu o godzinie 16.00.

Projekt „LETNIE KONCERTY PROMENADOWE – POLSKO-CZESKI POJEDYNEK MUZYCZNY” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska 2014 – 2020, oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa przy wsparciu z budżetu Miasta Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ruszyła procedura ws. referendum

Zobacz eksponaty z Muzeum Zabawek

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Wyjątkowi aktorzy, niecodzienne okoliczności

Kino Lot zaprasza

Powstaje galeria pod chmurką

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1432
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%