MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Koncertowy finał imprezy

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 24 września 2018, 10:37
Aktualizacja: Wtorek, 25 września 2018, 8:06
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomek Raczyński
W niedzielny wieczór (23.09) na Placu Ratuszowym wystąpił Grzegorz Hyży – finalista III edycji programu X–Factor, który na szerokie wody wypłynął w 2014 roku dzięki piosence "Na chwilę". Przed gwiazdą wieczoru wystąpiła Ania Karwan, która również jest finalistką jednego z talent–show.

Po raz pierwszy impreza kolarska, firmowana przez Maję Włoszczowską i Grabek Promotion, kończyła się koncertem w centrum miasta. W sobotę w Parku Paulinum rywalizowały różne kategorie wiekowe i sprawnościowe - od dzieci po elitę ze światową czołówką na czele. Z kolei w niedzielę odbył się Bike Maraton, który wystartował o godz. 11:00 z Placu Ratuszowego.

Gdy sportowe emocje opadły, uczestnicy oraz mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic mieli okazję do rozrywki podczas koncertów dwojga artystów. Jako support wystąpiła Ania Karwan - finalistka 7. sezonu "The voice of Poland". Miłośnicy muzyki rozrywkowej właśnie z tego programu znają wokalistkę, która wystąpiła wczoraj w naszym mieście, ale warto zaznaczyć, że w biznesie muzycznym występuje znacznie dłużej, bowiem współpracowała wcześniej z takimi artystami i artystkami, jak: Monika Brodka, Sidney Polak. Była też w chórkach Edyty Górniak, Ani Dąbrowskiej czy Kasi Cerekwickiej. Występ w popularnym talent-show otworzył jej drzwi do solowej kariery, za co na każdym koncercie dziękuje publiczności, która na nią głosowała.

Z każdą minutą pogoda stawała się coraz bardziej kapryśna, a tuż przed rozpoczęciem koncertu gwiazdy wieczoru, zaczęło mocniej wiać i padać. Warunki atmosferyczne nieco opóźniły początek koncertu, ale wielu wytrwałych stało w strugach deszczu i bawiło się przy przebojach Grzegorza Hyżego. Spore oblężenie przeżywały również arkady, gdzie schroniło się wielu miłośników talentu muzyka pochodzącego z Gniezna.

Twoja reakcja na artykuł?

11
39%
Cieszy
0
0%
Dziwi
4
14%
Nudzi
1
4%
Smuci
3
11%
Złości
9
32%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Wsparcie strajkujących

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Rozstrzygnięcia gminnych przetargów

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 24-09-2018 14:57
Grabek Promotion lepiej niech posprząta po bike terrorze
~Tosia 11 24-09-2018 15:02
Może jeszcze przydałby się tekst o wspaniałym koncercie w Kościele św Krzyża?
~Morzem 24-09-2018 16:25
Na koncerty pod chmurką chodzi patologia, innych stać aby zapłacić.
~Lądem 25-09-2018 9:37
A i bogatego chamstwa ci u nas pod dostatkiem.
~jelonik 25-09-2018 10:32
Wszystkie fotki z koncertu GH są bez kolorów, czyżby oszczędności na oświetleniu scenicznym lub tuszu do drukarki ? ;-)))))))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Działo się w Karpaczu!

List Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, Jerzego Łużniaka do jeleniogórskich pedagogów

Porażony prądem na słupie energetycznym

Pociągiem pojedziemy do Skalnego Miasta

Wyniki budżetu obywatelskiego pod Szrenicą

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
638
Tak
68%
Nie
30%
Nie wiem
3%