MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

„Koncert Walentynowy” w Pałacu Staniszów

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 5 lutego 2014, 7:40
Aktualizacja: 7:42
Autor: Mea
Fot. Organizator
Skrzypek Viktor Kuznetsov oraz pianistka Anna Jadach zagrają podczas „Koncertu walentynkowego” 14 lutego o godz. 19.00 w Sali Balowej Pałacu Staniszów. Po występie odbędzie się uroczysta kolacja. Bilet kosztuje 85 zł lub 105 zł.

Viktor Kuznetsov Junior jest absolwentem Kijowskiej Centralnej Specjalnej Muzycznej Szkoły im. M. Lysenko dla dzieci utalentowanych. W wieku 16 lat został studentem Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. W maju 2009 roku został laureatem I nagrody na Konkursie Małych Form Instrumentalnych, zorganizowanym przez Wrocławską Akademię Muzyczną. Od czerwca 2010 roku jest studentem w klasie skrzypiec prof. Bartosza Bryły. Jako solista występował z koncertami w wielu krajach Europy: w Rosji, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Belgii, Szwajcarii, Polsce i na Ukrainie.

Anna Jadach w 2008 r. ukończyła OSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu i rozpoczęła studia na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jest laureatką II. nagrody w konkursach: w I polsko-niemieckim konkursie dla młodych pianistek w Krzyżowej oraz w I Akademickim Konkursie Zespołów Kameralnych. Roczny pobyt w USA w latach 2005/2006, w ramach programu Rotary Youth Exchange, zaowocował nagrodą Bainbridge-Guilford Music Department Service Award 2006. Występowała w Filharmonii Łomżyńskiej oraz Filharmonii Berlińskiej z zespołem Festival Orchestra Berlin.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Maseczki dla szpitala

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Nowy przystanek w Łupkach

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Czyżby Andrzej Duda?

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
650
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%