MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Koncert Tax Free na finał 35–lecia MDK „Muflon”

Wiadomości: Jelenia Góra/Sobieszów
Poniedziałek, 15 października 2012, 12:38
Aktualizacja: 12:39
Autor: mestra
Fot. mestra
Występ finalistów programu Must be the music zakończył wczoraj (14.10) muzycznym akcentem tygodniowe obchody jubileuszu sobieszowskiej jednostki kultury.

Od 09 października można było korzystać z bogatego programu wydarzeń kulturalnych, wśród których znalazł się spektakl Teatru Karawana, kabaretowy wieczór z Teatrem Naszym z Michałowic, wystawa fotografii Ryszarda Literackiego, koncerty zespołów: W tym sęk, Konec Konců, Tax Free oraz spektakl muzyczny „Portret damy…?”.

W niedzielny wieczór, na finał jubileuszowych obchodów, salę widowiskową przy ul. Cieplickiej po raz kolejny wypełniły gorące oklaski publiczności, która żywiołowo reagowała na melodyjne brzmienia w wykonaniu Tax Free. Widzowie razem z zespołem śpiewali znane utwory, jak „Rozmowa bez nikogo” czy „Moje małe nieba”, które grane są obecnie również w wielu stacjach radiowych.

– Świetny koncert! Oglądaliśmy ich niedawno w telewizji, a dzisiaj zobaczyliśmy na żywo i mogliśmy nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie – cieszyli się po koncercie fani Tax Free. – Byliśmy w „Muflonie” na każdym koncercie z okazji tego święta – za każdym razem było na bardzo wysokim poziomie, a światła i nagłośnienie tworzą tu naprawdę wyjątkowy klimat – mówili po imprezie zadowoleni widzowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Szkolny konkurs piosenki

Wyjątkowy spektakl, wyjątkowi aktorzy

Mniej do kasy miejskiej za płatne parkingi

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~rekin 15-10-2012 14:56
Pozdrowienia dla Waldiego i muzyków. Super koncert.
~kto to maest 15-10-2012 20:45
kto to jest maestra?
~oss 16-10-2012 0:51
a ja nic o tym nie wiedziałem : ((
~@@@ 16-10-2012 7:59
Było super!!!!Prosimy o jeszcze!!!!!
~Sobiesz... 16-10-2012 13:47
Super były te obchody ! Choć biję się w klatę i powiem szczerze, pierwsze dwa dni ominąłem - stwierdziłem, że koncerty nie dla mnie. Natomiast moja żonka tak zachwalała, że w końcu dałem się namówić. Byłem pod wrażeniem spektaklu tanecznego i tańczących pań, w sobotę zespołu z Czech a koncert w niedzielę był dopełnieniem całości. Cieszę się, że mamy w Sobieszowie tak piękną salę widowiskową i odbywające się tu ciekawe imprezy. Mam tylko jedyną prośbę - aby częściej odbywały się w soboty i niedzielę, tak aby można było z całą rodzinką skorzystać. Wielkie brawa za już z prośbą o więcej :)
~& 16-10-2012 14:54
Było super. Szkoda, że już się skończyło. Mam nadzieję, że w najbiższym czasie też odbędzie się jakiś koncert. Już nie mogę się doczekać.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rajd zdewastował las?

60 lat minęło…

Vaclav Havel na fotografiach

Śladami wyprawy na Annapurnę

Janowiczanie liczą na głosy

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
668
Tak
53%
Nie
43%
Nie mam zdania
4%