MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 30 września
im. Hieronima, Zofii

Koncert “Tango Folclore” w Staniszowie

Wiadomości: Region
Środa, 3 lutego 2016, 7:35
Aktualizacja: 7:37
Autor: Manu
Fot. Organizator
13 lutego (w sobotę) o godz. 18.00 w Pałacu Staniszów rozpocznie się koncert “Tango Folclore” w wykonaniu Ariela Ramíreza i Dominiki Białostockiej. W programie znajdą się najsłynniejsze argentyńskie tanga w latynoskich rytmach, a także muzyka z kręgów bogatego folkloru tego kraju. Cena biletu: 35 zł.

Po koncercie organizatorzy zapraszają na wykwintną, romantyczną kolację w restauracji Hotelu Spa Pałac Staniszów. Bliższe informacje i rezerwacja miejsc pod numerem tel.: 75-755-84-45 lub e-mail: fundacja@palacstaniszow.pl.

Ariel Ramírez to Argeńtyńczyk, wirtuoz bandoneonu, który od roku 2010 mieszka i koncertuje w Polsce wraz z polsko-argentyńsko-portugalskim zespołem Ariel Ramírez Tango, z którym Polsce wydał dwa albumy: “Aires” (2011) i “Nuevos Aires” (2012). Wspólnie z zespołami, których był członkiem, koncertował w wielu krajach Południowej Ameryki: Chile, Brazylii, Paragwaju, Peru, Boliwii, Urugwaju i Wenezueli.

W Ariel Ramírez Tango gra także Dominika Białostocka, gitarzystka i pedagog w szkole muzycznej YAMAHA. Pochodzi z Wrocławia. Jest absolwentką wrocławskiej Akademii Muzycznej. Koncertowała w wielu miastach Polski oraz w krajach Europy (Austria, Francja, Niemcy i Włochy) jako solistka oraz członek wielu zespołów.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ćwierć wieku Teatru Maska

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

70 drzewek na jubileusz

Ławeczka na jubileusz

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Senator zachęca do głosowania na maszty

Kabaret Paranienormalni w programie „Z humorem czeba żyć"

Opera zaprasza

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
299
Tak
42%
Nie
47%
Nie wiem
11%