MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Koncert plenerowy Dixie Deer's Marching Jazz Band

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 1 sierpnia 2015, 7:40
Aktualizacja: 7:42
Autor: Manu
Fot. Organizator
Jutro (w niedzielę, 2.08) o godz. 16.00 w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Cieplicach, w ramach cyklu Letnich Koncertów Promenadowych 2015, rozpocznie się koncert pt. “Dixieland Forever” w wykonaniu Dixie Deer's Marching Jazz Band. Wstęp wolny.

Letnie Koncerty Promenadowe odbywają się w każdą niedzielę wakacji, o godzinie 16.00, w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Cieplicach.

Kolejne koncerty plenerowe:

9 sierpnia - “Country Music” w wyk. UQ Band Liberec. Czeski zespół powstał w roku 1997 w Libercu, od samego początku repertuar obejmuje szeroką gamę utworów muzycznych z różnych lat i w różnych stylach. Aktualny skład: Vladimír Grusman – perkusja, Mirek Benda - gitara basowa, Mirek Podmele – dmuchawka, śpiew, Jan Cipča Černý – śpiew, Mirek Tomeš - instrumenty klawiszowe, śpiew, Ivoš Čapek – gitara, śpiew, Áda Štrejl - saksofon, klarnet, śpiew;

16 sierpnia - “Wiedeńskie melodie” w wyk. zespołu Menuet;

23 sierpnia - “The 5th Season” Antonio Vivaldi'ego, w ramach IV Festivalu dell 'Arte, w wyk. Lewandowski Masters Quintet;

30 sierpnia - “Pod dachami Paryża” w wyk. Wiesława Prządki i zespołu New Musette Quartet. Wiesław Prządka jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, któremu zawdzięczamy triumfalny powrót akordeonu jako instrumentu solowego na sceny. W programie: walce Paryża w stylu musette, popularne piosenki z repertuaru Edith Piaf, Joe Dassina, tanga Astora Piazzolli, a także kompozycje światowej sławy akordeonisty Richarda Galliano.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Burzowe opowieści  

Spacer z muzyką Chopina

Czytelniczka: drogo i brudno

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Zaczytaj się z Jelonką.com

Finałowy Skok w blok – podsumowanie

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Park Norweski – Park Kultury z Przystanią Twórczą

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
128
Tak
41%
Nie
52%
Nie wiem
8%