MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Koncert Nadzwyczajny Przebudzenie

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 22 czerwca 2018, 18:27
Aktualizacja: 18:36
Autor: tvdami
Zbliża się wielkie muzyczne wydarzenie: koncert „Przebudzenie". Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Cugowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Trio Vocalis operetkowo w Parku Zdrojowym

O fontannie Donatella

Finałowy Skok w blok – podsumowanie

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Żal zadek męczy... 22-06-2018 19:14
Cugowski to wybitnie oszukańcza mo...lnie postać naszego "śpiewactwa weselnego". Nie wystarczy mieć głosu, trzeba być też normalnym i przyjaznym - dla narodu dla którego się śpiewa - człowiekiem. Ostatnio było bardzo głośno o jego "niesamowicie nędznej" emeryturze. Facet co przez 40 lat za jeden występ "śpiewał sobie do kieszeni" dziesiątki tysięcy, nagle okazał się bankrutem, co musi żyć z kosmicznie małej emerytury. Zaczyna więc teraz żebracze tourne po kraju, żeby "dorobić do emerytury". I to jeszcze rozumiem: ma siły, może, ma zdolności, niech dorabia. Niestety, ten osobnik przeszedł na diabelska stronę mocy, popierając słowem i czynem prawicę, a głównie pisiornię i jej system polityczny. Czego wybaczyć mu się nie da. Poszedł w ślady Pietrzaka, Rosiewicza, Zelnika i całej rzeszy innych radiomaryjnych odszczepieńców i próbuje na tym ujechać do spokojnej trumny. Popierając to co czyni PiS pokazuje jakim nędznym mo...lnie typem jest, gdyż tylko tacy mogą popierać oszustwa i machloje przeciwko narodowi. Pan Cugowski jak i wielu innych, zostanie strącony kiedyś z piedestału chwały artystycznej, gdzie słusznie sie dostał, ale niesłusznie by było, gdyby tam POZOSTAŁ. Każdy - o ile chce - może być gadem, ale niech liczy się z tym, że zostanie kiedyś wypatroszony i co najwyżej wystawiony jako żarłoczny i śmiercionośny ale wypchany robal. A każdy kto idzie na te "występy", musi sobie zdawać sprawę, że popiera coś, będącego zakał kraju.
~Żal zadek męczy... 23-06-2018 14:53
do: ~Żal zadek męczy... (19:14)
PS. I żaden ze mnie dla ciebie KOLEGA. Jak ja miałem już kolegów, to twój tatuś obrobione majtki w zębach nosił.
~jigmuzak 25-06-2018 9:20
do: ~Żal zadek męczy... (19:14)
O mój Panie, gdzieś ci ta druga szara komórka uciekła. Wiesz jeszcze jak zrobić siusiu do sedesu, ale myślenie bardziej krytyczne to już rzecz dla Ciebie nieosiągalna.
~cieplik to ja 22-06-2018 19:31
Też nie znoszę pisu, ale lubię jego muzykę a co Ty kolego zrobiłeś dla kultury,pewnie nic i zazdrościsz że chcą go słuchać,większy dystans do siebie szanowny Żalku
~Żal zadek męczy... 23-06-2018 14:39
do: ~cieplik to ja (19:31)
Jesteś głupcem. Oczywiście, trzeba rozdzielać pewne sprawy, ale nie można przechodzić obojętnie, obok takiego czegoś, jak wroga narodowi polityczna deklaracja świetnego artysty. Twoje "nieznoszenie pisu" to twoja osobista postawa wobec tego ugrupowania. Ale to co się dzieje z Polską obecnie, to rzecz każdego. Zatem niczym są osoby, które popierają jej niszczenie i dążenie do zrobienia z nas pokolenia stalinowców w rodzaju KOMSOMOŁU. A zatem: donoszenie z urzędu przez tzw. obserwatorów, cenzura wypowiedzi na internecie, promowanie siły zła-kościoła, zakaz pisania o nieprawości kościoła, ukrywanie kościelnych przestępców mo...lnych, opłacanie Rydzyka w interesie swoich wyborów, represjonowanie ludzi co piszą źle o PiS-ie, nepotyzm w skali niespotykanej w świecie, kumoterstwo na każdym kroku, okłamywanie społeczeństwa na każdym kroku, okradanie budżetu, ... Mało? TAKICH LUDZI, CO POPIERAJĄ TEN USTRÓJ, nie wolno nam cenić, nawet jakby srraali złotymi kulkami. Kumasz to ośle? Poza tym nie wiem skąd wiesz, że NIC nie zrobiłem dla naszej kultury? GOOWNO widać wiesz, ale to nie temat na łączenie go z Cugowskim. Czyli sumując, SAM SOBIE WYZNACZ DYSTANS MIĘDZY SWOJĄ GŁUPOTĄ, A swoim rzeczywistym - mimo bzdurnych deklaracji - SZACUNKIEM DLA PRAWAKÓW. Przemyśl to, poproś starszą osobę żeby ci przetłumaczyła na TWOJE, a w ostateczności, żeby pasem na doopsko wytłumaczyła ci co robić w takich sytuacjach.
~do Żal zadek męczy. 23-06-2018 20:10
Przestań ględzić. Nie musisz iść na koncert i daruj sobie te wywody. Twoje poglądy , twoja sprawa.
~Żal zadek męczy... 23-06-2018 21:10
do: ~do Żal zadek męczy. (20:10)
To są poglądy całej myślącej większości Polaków i SPRAWA POLSKA. A właśnie d...le twojego pokroju są wyborcami prawaków. Wystarczy zassrranny koncert jakiegoś obrzępały-szarpidruta i gromadzą was jak karaluchy w butelce. TFU .
~do żal zm 24-06-2018 11:40
Czy twój psychiatra żalu wie, że nie zażywasz leków?!
~isOK 24-06-2018 11:43
Pan Cugowski to legenda Polskiego rocka, Cień wielkiej Góry ociera się o absolut. To Wielki Artysta i super, że zaśpiewa w Jeleniej Górze!!! Jest też mądrym człowiekiem i to się ceni!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Burzowe opowieści  

Śmierć na żwirowni

W cieniu wygasłych wulkanów – w środę

W Lubaniu kręcą film!

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
526
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%