MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Koncert na powitanie lata już w czwartek

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 11 czerwca 2014, 8:13
Aktualizacja: 8:14
Autor: Org
Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury oraz Biuro Organizacji Imprez zaprasza na koncert "Powitajmy razem lato". Koncert organizowany z okazji Ogólnopolskiego Święta Placówek Wychowania Pozaszkolnego odbędzie się w czwartek (12 czerwca 2014 r.) o godz. 17.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury, przy ul. Bankowej 28/30.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wielki powrót niepylaka

Pielgrzymka do Malej Upy

Zagospodarują teren wokół stawu

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~naiwny 11-06-2014 10:31
ale nabrał mnie ten szumny tytuł artykułu,już myślałem że jakaś prawdziwa impreza,choćby przynajmniej na miarę tych jakie organizują mniejsze miasteczka w stylu"agatowe lato","kwisonalia".a tu..... super hiper mega festiwal pozaszkolnych ekip podwórkowych....a ja naiwny uwierzyłem że coś drgnęło w tym smutnym jak p... mieście;(
~ewelka 11-06-2014 22:08
Rzeczywiście jesteś naiwny , bo oceniasz impreze jeszcze zanim ją zobaczysz. Gdybyś miał pojęcie że są to wystepy młodych ludzi którzy są w to mocno zaangazowani i ćwiczą cały rok aby móc się teraz zaprezentować to może inaczej byś napisał ale widocznie jestes z kategorii tych co to bez beczki piwa nie uznają imprezy.
~do ewelka 12-06-2014 21:19
Liczą się tylko porządne imprezy na poziomie,których brak w tej dziurze a nie podwórkowy folklor,jak tobie to pasuje to sama jesteś naiwna wiesia bez wymagań.wbijam w ich zaangażowanie,beczkę piwa i w ciebie ewelka.bez odbioru.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto dyrektorem teatru?

Gdzie się podziała ławka górnicza?

Wypadek w Radomierzu

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Śledczy o intymnym filmie z nauczycielem

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1289
Tak
78%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%