MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Koncert Eleanor Gray w Przesiece

Wiadomości: Przesieka
Czwartek, 15 listopada 2018, 6:14
Aktualizacja: Piątek, 16 listopada 2018, 6:34
Autor: WAC
Fot. użyczone
Koncert poznańskiego zespołu Eleanor Gray odbędzie się w najbliższą sobotę (17.11) o godzinie 19:00 w Ośrodku Wczasowym Kaliniec w Przesiece (ul. Liczyrzepy 1). Wstęp wolny.

Eleanor Gray pochodzi z Poznania i istnieje od 2012. Obrany kierunek, którego zespół nie chce definiować, zaowocował mieszanką kilku stylów muzyki gitarowej.

- Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego, co powoduje u nas ciary – mówi wokalista zespołu Alan Garstecki. - Nie chcemy kopiować, naśladować, dążymy do tego, aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl. Każdy koncert jest dla nas tak samo ważny. Na scenie zawsze dajemy z siebie 120 procent, a poza nią dbamy o to, aby w każdym aspekcie być profesjonalistami. Muzyka to nasz sposób na życie, a scena to nasze środowisko naturalne

Wzajemna przyjaźń muzyków oraz totalnie różne charaktery pozwoliły stworzyć fantastyczną atmosferę w zespole. Eleanor Gray to połączenie doświadczenia i obycia z młodością i polotem.Koncerty m.in. z I Am Giant, Lonely The Brave, Acid Drinkers, Luxtorpedą, Happysad, Muchami, Hunterem, Proletaryatem, Bednarkiem, czy Comą potwierdziły, że muzyka zespołu, jak i sami muzycy, są gotowi do wydania pierwszego długogrającego albumu. „K-R-Y-S-T-Y-N-A”, bo tak nazywa się ich debiut, ukazała się 20.10.2016. Całość została nagrana pod okiem Piotra Łukaszewskiego (IRA, PTAKY, FUZZ). Za mix i mastering odpowiedzialny był Jacek Miłaszewski (w CV między innymi płyty Acid Drinkers).

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

"Cyklon" Semczuka – premiera książki 10 czerwca

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

#Norwidwdomu – poezja

Bobry na Zabobrzu

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Krakowska w budowie

Nagrody wręczone

Kino samochodowe w Kamiennej Górze

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2054
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%