MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

KOMUNIKAT Straży Miejskiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 25 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 10:33
Autor: agata
Apel Straży Miejskiej do mieszkańców Jeleniej Góry

Wielkimi krokami zbliżają się do nas: <b>Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny</b>. W związku z tym Straż Miejska wystosowała apel do mieszkańców Jeleniej Góry o zwrócenie bacznej uwagi na złodziei okradających groby ze zniczy i kwiatów. Co prawda, większość z nas ma swoje sprawdzone sposoby ochrony chryzantem przed szybką zmianą właściciela np. poprzez bardzo krótkie przycinanie łodyg, ale często takie sposoby nie pomagają.

Bezczelność złodziei grobów nie zna granic i zdarza się, że szczególnie piękne kwiaty, czy pomysłowy wieniec z jedliny, po kilka razy zmienia swojego "właściciela". Może jakimś rozwiązaniem byłoby przystrojenie naszych grobów trochę skromniej , nie kusząc tym samym złodziei.

Straż Miejska uruchomiła specjalny całodobowy numer, pod który należy kierować swoje uwagi i spostrzeżenia: <b>75 25 162.</b> W trosce o nasze bezpieczeństwo Straż Miejska będzie też prowadzić wzmożone patrole dwóch największych nekropolii jeleniogórskich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Parkingi: ważne plany

5 powodów dla których warto kupić używany samochód

Smacznie i oryginalnie

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~misiekjga 28-10-2005 8:32
Ponawiam nieustannie zaproszenie Straży Miejskiej do patrolowania rejonu budynku socjalnego tzw. "Sajgonu" obok Domów Studenckich przy ul. Wyczółkowskiego. Kolejne włamanie do DS "Lubczyk" bylo w ub. tygodniu. Panowie nie bójcie się tego miejsca, śmiało do działania.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wielki maraton Dwójki

Skrócone (przez upały) godziny pracy Urzędu Miasta

Upalne Janowianki

Święto lnu w Łomnicy

Nowa ścieżka zdrowia

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1026
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%