MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 3 czerwca
im. Leszka, Tamary

Komunikat Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 30 marca 2020, 14:01
Aktualizacja: Piątek, 10 kwietnia 2020, 10:01
Autor: TS
Fot. Archiwum
W związku z sytuacją epidemiczną działalność Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych realizowana jest poprzez kontakt telefoniczny i mailowy. Trwają dyżury doradców–konsultantów, prawników, psychologa, dietetyka, doradcy ds. socjalnych oraz Społecznego Rzecznika Osób Niepełnosprawnych i Pacjentów Ziemi Jeleniogórskiej.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z porady któregoś z wyżej wymienionych specjalistów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 795 650 990, 75 75 24 254 oraz infolinii 800 700 025, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00. Dyżurujący konsultant umówi Państwa na rozmowę telefoniczną z wybranym doradcą w możliwie najszybszym terminie. Zapraszamy również do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: biuro@kson.pl.

W pilnych sprawach zapraszamy do kontaktu z redakcją Radia KSON pod numerem telefon 690 680 050 lub na e-mail radio@kson.pl. Na antenie radia publikujemy również aktualne informacje na temat sytuacji epidemicznej w kraju i regionie. Zapraszamy do słuchania pod adresem www.radiokson.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radny Mariusz Gierus pokieruje pogotowiem

Jednak będzie dojście do ulicy Spółdzielczej

Kapitalna wiadomość ws. linii do Karpacza i Kowar!

Urząd Marszałkowski przejmuje linię kolejową do Świeradowa Zdroju

Kosić czy nie kosić?

Ozdobili rondo na znak partnerstwa z Cervi

XIX Sesja Rady Powiatu Jeleniogórskiego  

Od czerwca drożej za wodę w Złotoryi

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
318
Tak
22%
Nie
75%
Nie wiem
3%