MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Komunikat kandydata Krzysztofa Mroza

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 30 października 2018, 17:57
Aktualizacja: Środa, 31 października 2018, 6:46
Autor: Krzysztof Mróz (komunikat)
Szanowni Jeleniogórzanie. Ze zdumieniem i nieskrywanym zażenowaniem przeczytałem dzisiejsze oświadczenie Pana Jerzego Łużniaka pełne insynuacji, agresji i obrażania mnie.

Zacznijmy więc od początku jak to było z tymi debatami. Następnego dnia po wyborach Jerzy Łużniak publicznie na konferencji prasowej zaprosił mnie na pięć debat. Po kilku godzinach przyjąłem zaproszenie proponując trzy debaty ( fizycznie ciężko byłoby zorganizować aż pięć debat biorąc po uwagę, iż zadeklarowałem że 1 i 2 listopada ze względu na specyfikę tych świątecznych dni kampanii nie prowadzę).

Ostatecznie sztaby wyborcze ustaliły, że odbędą się dwie debaty: 27 października w sobotę o godz. 16.00 oraz 30 października we wtorek o godz. 18.00. Pierwsza sobotnia debata będzie dotyczyła tematów wskazanych przez Pana Jerzego Łużniaka druga, wtorkowa z zakresu tematów, które wskazałem ja. Obie strony zaakceptowały bez zastrzeżeń tematy obu debat, ustaliły podział kosztów po połowie, regulamin debaty oraz prowadzącego w osobie Dariusza Maląga.

W czwartek wieczorem przedstawiciel sztabu Pana Jerzego Łużniaka zakomunikowała Panu Ireneuszowi Łojkowi, że może odbyć się tylko sobotnia debata a na wtorkową Pan Jerzy Łużniak się nie godzi. Decyzja ta nas zaskoczyła. Postanowiliśmy wysłać do mediów oświadczenie, w którym publicznie apelujemy o dotrzymanie słowa i odbycie dwóch debat tak jak to było ustalone. W odpowiedzi swoje oświadczenie wysłał do mediów sztab Jerzego Łużniaka, w którym poinformowano iż wtorkowa debata nie może się odbyć, gdyż wieczorem we wtorek Pan Jerzy Łużniak będzie oprowadzał po Jeleniej Górze Pana Rafała Trzaskowskiego.

Długo zastanawialiśmy się, czy w tej sytuacji brać udział w sobotniej debacie. Ostatecznie mając na uwadze szacunek do mieszkańców Jeleniej Góry oraz jeleniogórskich dziennikarzy postanowiłem wziąć udział w sobotniej debacie o czym poinformowaliśmy Pana Zbigniewa Rzońcę ze sztabu Jerzego Łużniaka.
Na początku sobotniej debaty zwróciłem się publicznie do mojego kontrkandydata o udział w dwóch debatach. Pan Jerzy Łużniak także publicznie stwierdził, że doszło do niezrozumienia między sztabami i jak najbardziej pojawi się na wtorkowej debacie.

Dziś Jerzy Łużniak wydał do mediów komunikat, w którym poinformował, że odwołuje dzisiejszą debatę. Jako pretekst tym razem podał, iż nie byłem dzisiaj w Polskim Radiu Wrocław w porannym programie Rozmowie dnia. W tym czasie w Jeleniej Górze gościła minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, która specjalnie przyjechała do Jeleniej Góry, aby udzielić mi swojego poparcia. Wizyta była dużo wcześniej zaplanowana. Dodam, że Polskie Radio pierwotnie proponowało debatę w poniedziałek, później we wtorek w Jeleniej Górze a ostatecznie wczoraj poinformowali, że debaty nie będzie tylko zapraszają do porannego programu Rozmowa dnia a nagranie odbędzie się w Legnicy. Przełożenie wizyty minister Rafalskiej nie było już możliwe a ja nie posiadam daru bilokacji.

W dzisiejszym oświadczeniu Pan Jerzy Łużniak stwierdził iż „w tej sytuacji dyskusja z nim nie ma sensu”. Jesteśmy z panem Jerzym Łużniakiem umówieni na debatę na jutro w Telewizji Wrocław. W kontekście dzisiejszego oświadczenia nie wiem, czy Pan Jerzy Łużniak na nią przyjdzie. Pewnie też nie, bo jak nie chce debatować ze mną dziś to przez analogie pewnie też nie będzie chciał jutro.

Ja mimo wszystko wierzę, że Pan Jerzy Łużniak się zreflektuje i tak jak obiecał przyjdzie na debatę dziś i przyjdzie na debatę jutro.

Dziś czekam, tak jak się umówiliśmy, na prezydenta Jerzego Łużniaka o godz. 18.00 w Książnicy Karkonoskiej a jutro w Telewizji Wrocław.

Na koniec odniosę się jeszcze do jednego stwierdzenia z oświadczenia Pana Jerzego Łużniaka, a mianowicie, że jestem „niestabilny”. W trakcie swojej kampanii zarówno w pierwszej turze jak i drugiej zawsze odnosiłem się z należytym szacunkiem do wszystkich moich kontrkandydatów. Nigdy nikogo personalnie nie obrażałem, nie prowadziłem czarnej kampanii. Oczywiście krytykowałem obecnie rządzących za różne sprawy, ale jest to normalne w kampanii. Szkoda, że na końcówce kampanii Panu Jerzemu Łużniakowi puściły nerwy.

Kampania za kilka dni się skończy. Ktoś ją wygra, ktoś przegra. Żyć jednak nadal będziemy razem w Jeleniej Górze. I razem trzeba będzie pracować dla mieszkańców. Tym bardziej jest mi przykro, że Pan Jerzy Łużniak postanowił mnie obrażać. Ja mu tym samym nie odpłacę. Oczekuję jednak na przeprosiny. Niezależnie od wyników wyborów deklaruje, że nadal będę ciężko pracował dla mieszkańców Jeleniej Góry a jak trzeba będzie to podejmę współpracę dla naszego miasta także z Panem Jerzym Łużniakiem.

Z wyrazami szacunku
Krzysztof Mróz

Twoja reakcja na artykuł?

40
68%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
7%
Złości
12
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Komentarze (78) Dodaj komentarz

~ 30-10-2018 18:16
Panie Krzysztofie, nie wiem, czy ta kultura w zachowaniu, dobre wychowanie i brak agresji oraz przepychania się łokciami Pana nie zgubią. Nie od dziś wiemy, że w kampaniach nie wygrywają uczciwi, tylko bardziej widoczni, bardziej aroganccy i cwani, którzy potrafią oczernić przeciwnika przed opinią publiczną. Pan jest człowiekiem spokojnym, za to Pan Łużniak chwyta się ciosów poniżej pasa i kłamie, bo wie, że nie poniesie za to żadnej odpowiedzialności. Mam przeczucie, że spodoba się bardziej wyborcom, bo niestety wyborcy nie doceniają takich cech, jakie Pan posiada i wolą chamów, ale za to efektownych. Co gorsza, wyborcy wierzą w kłamstwa Pana Łużniaka i ich nie weryfikują, mimo, że mogliby to zrobić sami. Obym się mylił. Szanuję Pana za ten komunikat i za brak agresji wobec przeciwnika. Mam nadzieję, że inni też to zauważą. Mam też nadzieję, że zapowiedziane debaty jednak się odbędą. Proszę przyjść na wszystkie. Niech inni widzą, że to Pan Łużniak się na debatach nie pojawia.
~Prawdziwa dojna zmiana! 30-10-2018 18:55
do: ~ (18:16)
W Polskiej Miedzi i spółkach od niej zależnych zarabiało do niedawna sześciu z dziewięciu radnych PiS sejmiku dolnośląskiego. Są też radni czterech największych dolnośląskich miast, a także powiatów i gmin, często bez żadnego doświadczenia w biznesie. Np prezesem należącego do KGHM Centrozłomu został Lesław Grajewski szef PiS we wrocławskiej dzielnicy Krzyki prowadzący dotychczas sklep z galanteria skórzaną./ za J. Harłukowicz/
~~~ 30-10-2018 19:01
do: ~Prawdziwa dojna zmiana! (18:55)
Zapomniałes dodac ze spółka zalezna sponsorowała zawody w westernowym miasteczku.Za złej zmiany było jeszcze gorzej
~ElaPs 30-10-2018 21:35
do: ~~~ (19:01)
Czyli jak oni mogli więcej, to Dobra zmiana też może - tylko mniej? A może tak 0 - okrągłe zero dla partyjnych nominatów?
~~~ 30-10-2018 18:20
Mozna?Mozna rzeczowo odpowiedziec.
~Mz 30-10-2018 18:23
Lużniak =brak szacunku dla innych ludzi, i to ma być prezydent! ?!
~Meg 30-10-2018 18:31
Brawo Panie Krzysztofie, nie podoba mi się co wyczynia Pan Łużniak i jego sztab. Porażka. Te zagrywki są nieczyste. Każdy z Was mógłby być dobrym prezydentem, ale jeszcze trzeba być dobrym człowiekiem. Doświadczenie nabywa się w trakcie. Wystarczą chęci i wigor.
~efendi 30-10-2018 18:44
Od 25 lat wszyscy tak zwani włodarze naszego miasta i cały aparat biurokratyczny nic innego nie robi jak w oparach kawy i herbaty ciężko pracuje na rzecz mieszkańców i miasta . Efekty tej mozolnej tytanicznej pracy widać na zdewastowanych i zaśmieconych gruntach po byłych zakładach chemicznych ( Celwiskoza ) przędzalni czesankowej (Anilux) fabrykach papieru i zakładach odzieżowych w tym perełce stolicy Karkonoszy ul. Kilińskiego z przyległościami. Jak nie odpuszczą to za kilka lat będziemy głosować na radę gminy i wójta !
~lena 30-10-2018 18:52
mróz jak stary pis... to nie moja ręka wina PO i Tuska !!!
~alfa-omega 30-10-2018 19:55
do: ~lena (18:52)
A może troch wiedzy,szacunku i zastanowienia się nad swoją głupotą Peowcu?
~lena 30-10-2018 18:54
Typowy pis przykład z Pinokia !!!
~jano45 30-10-2018 18:58
Oczywiscie p.Krzysztofie pelen szacunek,chyle czolo,ale tak zly czlowiek jak Luzniak,ktory takimi metodami chce wygrac to jakim on bedzie prezydentem?Przeciez to co czytam te klamstwa to zwykla podlosc.Jeleniogorzanie nie dajmy sie oszukac.
~antos 30-10-2018 18:58
Panie Luzniak prosze podac swoje wyksztalcenie.Zamieszanie ,ktore panuje od lat w Jeleniej Gorze przy zamianach osobowych na stanowiskach we wladzach jest nie do przyjecia.Pan Zawila do Sejmiku,zona pana Zawily do rady Jeleniej Gory,Pan Luzniak z sejmiku (co sie stalo?) na vice prezydenta Zawily,teraz kandyduje na prezydenta,co sie dzieje hokus pokus po co te wybory jesli nie ma uczciwosci.Jakies uklady kto na tych ludzi glosuje? Co oni dobrego dla regionu zrobili?Nic i nic nie zrobia. Zona pana Luzniaka jest sekretarzem Urz.Gminy w Piechowicach.Tak sie tasuja od lat,jest ich kilkoro ii tak sie wymieniaja.
~alfa-omega 30-10-2018 20:00
do: ~antos (18:58)
Czerwona sitwa!!!!!
~zaboberek 30-10-2018 20:42
do: ~antos (18:58)
Czemu masz pretensje do tych wybranych?Przecież ktoś ich wybrał,nie możesz pogodzić się z tym,że ktoś ma inne zdanie niż Ty?
~ 31-10-2018 10:07
do: ~zaboberek (20:42)
Tylko że za ewentualne błędy w rządzeniu będą cierpieć wszyscy niezależnie na kogo głosowali, więc j####j się w łep z tym swoim szanowaniem zdania innych
~Armel 30-10-2018 19:00
Pan Mróz próbuje robic kampanie kosztem Łuzniaka... prostackie to. Jest senatorem tylko dlatego ze PO wystawiła slabego kandydata Papaja, a ludzie związani ze Schetyną Pokoja. Podzielily sie ich głosy i zostal najslabszym senatorem w historii tego miasta. Teraz chce zostac najslabszym prezydentem w historii JG... Idz pan spac do mamusi i daj nam żyć !!!
~ 30-10-2018 19:17
do: ~Armel (19:00)
Zawiła i cała ta świta, to naprawdę super ekipa, senator Mróz chociaż przyszedł,a wasz kandydat olał wszystkich, a chociaż tak uwielbiacie tych swoich wybrańców, że jak pluje w twarz, i tak mówicie, że deszcz pada.
~Józef 30-10-2018 19:10
Platformerska karuzela stanowisk dość tego łajdactwa !
~efendi 30-10-2018 19:11
Obaj kandydaci są ze styropianu i takie mamy i będziemy mieli miasto a za kilka lat wieś . Warto sięgnąć do rocznika statystycznego. Tam sukces zapracowanych władz i pierdzi-stołków widać gołym okiem.
~s. 30-10-2018 19:37
No proszę, Mróz kulturę osobistą ma, a jak kandydat z doświadczeniem ?
~Canię swój głos 30-10-2018 19:41
Panie Mróz.... Choć nie dowiedziałem się co zrobił pan dla Jeleniej Góry będąc senatorem. Choć nie wiem czy będzie pan tworzył/ remontował/budował nowe/adaptował tereny, itd pod nowe parkingi na Zabobrzu, czy za pana kadencji odremontowana zostanie w końcu ul. Drzymały, i jeszcze kilka innych "przyziemnych" rzeczy ważnych dla mieszkańców Jeleniej Góry - ma pan mój głos. Choć w to nie wierzę. Nie wypowiadam się co do drugiego kandydata, bo on tego nie obiecywał, a ja nie jestem zainteresowany jego propozycjami, bo piekło jest dobrymi intencjami wybrukowane. Spodziewam się po pana kadencji jednak jednego. Będzie pan jednoczył, a nie dzielił mając na względzie przede wszystkim dobro mieszkańców, a nie dobro wynikające ze "stołków". Myślę, że punk widzenia nie będzie zależał od ergonomii siedzenia, a głosów mieszkańców. To jest mój "kredyt" zaufania, choć w debatach do tej pory - w mojej opinii nie wypadł pan z dobrze. Jest pan nową twarzą. I to może dobrze.
~alfa-omega 30-10-2018 20:02
do: ~Canię swój głos (19:41)
Bo szukałes w Peowcowych źródłach,dlatego się nie dowiedziałeś!!!!!!
~Canię swój głos 30-10-2018 20:10
do: ~alfa-omega (20:02)
Odpowiedz konkretnie co zrobił i nie pisz bzdur!!!!
~zh 30-10-2018 19:43
Turyści ostrzegają przed odwiedzaniem Jeleniej Góry gdyż istnieje realne ryzyko, że spotka się tam Pana Łużniaka.
~alfa-omega 30-10-2018 19:58
Jak zwykle Peowcy kłamią, donoszą, mataczą, obrażają, bo......oni tylko w tym się specjalizują,oni tylko to potrafią!!!!!!! Panie Krzysztofie jesteśmy z Panem!!!!!
~Canię swój głos 30-10-2018 21:06
do: ~alfa-omega (19:58)
Co zrobił konkretnie pan Mróz dla Jeleniej Góry będąc senatorem?....
~alfa-omega 30-10-2018 20:04
Niektórzy Jeleniogrzanie ,jak widać,chcą starych układów,bo widocznie sami w nie zamieszani. P.Krzysztofie....głosujemy tylko na Pana i ...na PIS!!
~Canię swój głos 30-10-2018 21:06
do: ~alfa-omega (20:04)
Ty alfa i omega!!! Chyba u ciebie kończy się zaledwie na beta. Co zrobił konkretnie pan Mróz dla Jeleniej Góry będąc senatorem?.... Umiesz odpowiedzieć, czy tylko blablasz!!! Wiem o czym rozmawiał też po mszy w Sobieszowie w dniu 13.09.2018 r., gdy go zapytano dlaczego kandyduje...
~*3 30-10-2018 21:14
do: ~Canię swój głos (21:06)
Nie pajacuj tylko wymień sukcesy zawiły.Najwiekszy to żona w radzie miasta
~Bambo 30-10-2018 22:54
do: ~*3 (21:14)
Nie pisze o Zawiłe. Zapytałem o to co Pan Mróz zrobił dla Jeleniej Góry będąc senatorem? Czy to takie trudne pytanie? Czy ktoś umie odpowiedzieć? Nie rozmawiamy o panu Zawiłe.
~ 31-10-2018 5:41
do: ~Canię swój głos (21:06)
A ja nie chciałem u władzy ani po ani pis no i teraz zmusiliście mnie bym na pis głosował w 2j turze
~Cenię swój glos 31-10-2018 6:16
do: ~ (5:41)
No tak. Ale co zrobił dla Jeleniej Góry pan Mróz będąc senatorem? Czy nikt z komentujących tu zwolenników PIS nie umie odpowiedzieć? Czy może Pan Mróz nic nie zrobił I dlatego jest brak konkretów? W tych wyborach nie można głosować na partię. Tylko na człowieka, który coś dla tego miasta zrobi. Moim zdaniem obecny wybór jest pomiędzy dobrem a zlem koniecznym. Trzeba wybrać to zło najmniejsze!
~chłodny 30-10-2018 20:06
Mrozik nie płacz przytul Papaja i do przodu. Dzięki Papajowi zostałeś senatorem to teraz musisz spłacić długi.
~poiu' 31-10-2018 7:35
do: ~chłodny (20:06)
Masz absolutną rację! Gdyby wtedy Papaj nie wyskoczył i rozbił głosów, dzisiejszy ...pardon... senator byłby co najwyżej szefem opozycji w mieście. Sądząc jednak po minusach, jakie dostałeś, widać alert , pełną mobilizację u suwerena :-)))
komentarz usunięty
~~~ 30-10-2018 20:53
odpowiedź na usunięty komentarz
Warto spojrzeć rubrykę dochody .W 2013 JG z 3 miast miała wyzsze w 2017 zdecydowanie gorsze od pozostałych,wydatki również zwrot o 180 .Wspaniałe rządy Zawiły i fachwca od zarządzania finansami Łużnika
~wyborca. 30-10-2018 21:34
I jak nigdy nie byłem za PiSem, tak Panu Mrozowi przyznam rację! Niestety manipulanci (sztabowcy) Pana Łużniaka wprowadzają wiele zła w tą kampanię!! Boję się już, jak dalej będą próbowali manipulować po wygranych wyborach ? Są bardzo, bardzo pewni swego i aroganccy.
~ElaPs 30-10-2018 21:44
A Pan Alfa i Omega chce nowych układów. Niestety ze smutkiem patrzę co się dzieje w naszym pięknym mieście - dotychczasowa ekipa postawiła na powolne ewolucje ( pomstę do nieba o drogi - na całe szczęście beton odszedł na emeryturę, i organizacja ruchu wreszcie zaczęła się zmieniać ) - ale do rzeczy. Czytam wpisy i zionące z wielu komentarzy nienawiść po prostu przerażają. Ale za nimi czuć dyszenie zgłodniałego elektoratu Pisu, który wreszcie chciałby zmienić dotychczasowy układ na swój własny. Ja wiem - wygra KO, zmieni się niewiele (no chyba, że znowu pojawi się kilku emerytów, a w ich miejsce znajdą się osoby kompetentne i energiczne). Ale sądząc po kompetencjach kandydata PiS - to przerażenie bierze, kto za nim stoi - i co ci ludzie zrobią w Urzędzie po ewentualnej wygranej - przegrywają w sondażach, a już odgrażają się, jakie to porządki zrobią w UM. Zapewne tak by było - wykoszenie wszystkich, którzy mają w miarę dobre pensje - miejsce dla swoich, bez względu na to co potrafią... - no i czasu jest mało, a strumień pieniędzy coraz mniejszy - to trzeba będzie brać ile się da, bo potem nie zostanie już nic. Każdy musi przemyśleć, co jest lepsze - trochę mniejsza JG za pięć lat, czy wybory na wójta dzięki dobrej zmianie...
~zh 30-10-2018 22:00
do: ~ElaPs (21:44)
PO sobie oceniasz.
~Wyborca 31-10-2018 9:35
do: ~ElaPs (21:44)
A ja właśnie chcę zmiany z opatrzonych juz twarzy PO i towarzyszy, mam dość układów, stołków dla kolesi na przechowanie do emerytki, tego marazmu, chamstwa i odlewania ludzi przez władze, nie strasz zwolnieniami, bo zwolni Mróz tylko prezesa Wodnika, ceny wody najdroższej w regionie,Łużniak teraz jest dobry, jak wygra to znow bedzie wielkie 0 i chamstwo, on jest gorszy od Zawiły, stary i juz mu sie nic nie chce ...tylko kasa i machloiki i kłamstwa...a Mrozowi się chce...dajmy szanse zmianom i młodości...a nie staremu dziadkowi na botoksie
~Kornik z Białowieży. 30-10-2018 21:52
czerwona kotlina!!!
~Powodzenia 30-10-2018 21:56
p. Mróz nikt nie zrozumie tego czego sam nie przeżył, ja dam p. kredyt zaufania, mam dosyć cwanych wyżeraczy chleba, którzy zapomnieli o tym co jest najważniejsze dla społeczności i nic nie robią w tym kierunku by dbać o nasze dobro. Gratuluję poparcia prof. Rafalska, to ważne, że taka osoba widzi w Panu potencjał. A to, że kontrkandydat tak zagrywa to działanie celowe, by pana wyprowadzić z równowagi, zaburzyć spokojne skupienie się na kampanii. Dotrzymanie słowa to dowód z kim mamy do czynienia. Zagrywki jak bodajże w Janowicach obrzydliwe pokazują, że nie wolno ufać!!
~O co ci chodzi? 30-10-2018 22:14
do: ~Powodzenia (21:56)
O matko! Pisz jasno, po polsku lub zamilcz. O co ci właściwie chodzi? Co znaczy słowo "wyżeracz"? Wg słownika j. polskiego: Wyżeracz, człowiek, który wyżera; smakosz, żarłok.
~Gość 31-10-2018 0:46
do: ~Powodzenia (21:56)
To jest właśnie arogancja i buta PO i Łużniaka i jemu podobnym brawo panie Mróz trzeba wreszcie prawde tym szuja Pokazać won z PO donosicielami
~Gość 31-10-2018 11:14
do: ~Powodzenia (21:56)
Przecież wizyta Rafalskiej to polecenie służbowe Jaroskawa, a nie wyraz faktyczej sympatii czy poparcia dla Mroza.
~on 30-10-2018 22:04
Na Mroza i pisiaków głosować, nigdy. Tylko praworządność i KONSTYTUCJA
~Tosia 11 30-10-2018 22:34
do: ~on (22:04)
Żałosne. KONSTYTUCJA nasza jest pełna pułapek, bo niepreczyjnna Do urealnienia .
~KA 30-10-2018 22:08
choć nie zawsze zgadzam się z PIS ale zgadzam się z tym, że w sądach i tym jeleniogórskim wygrywa układ nie pokrzywdzony!!! dziś kredyt zaufania dla Mroza, więcej zrobi na pewno dla J. G, jak poprzednicy, ich czas się już skończył!!! Nie wykorzystali swoich możliwości to i szansy nie dostają. Doświadzcenie z panem podpowiada mi, że nie uwikła się p. w żaden układ, który byłby ze stratą społeczną, czego nie można powiedzieć o poprzednikach
~~~ 30-10-2018 22:26
Z komentarzy mozna wnioskowac ze wiekszośc za Mrozem,więc kto głosuje na i głosował na Łuzniaka?Ludzie bez internetu,jesli tak to wychodzi ze to emeryci.Przepraszam byc emerytów ale to ta grupa nie korzysta z tego medium.Wychodzi ze młodzi "olali" wybory.Apel do młodych i troche starszych idzicie na wybory i dokonajcie słusznego dla was wyboru.Idzie zima wiec pora na Mroza
~Kassandra 31-10-2018 12:04
do: ~~~ (22:26)
Uwazam ze Luzniak moze przegrac.Wynika to z. faktu ze w wielu gremiach uznaje sie najblizsze wybory jako czcza formalnosc bo Luzniak juz w zasadzie jest prezydentem.
~Moya 30-10-2018 22:32
Nowy Prezyden w JG Nowy Starosta w Powiecie Wkońcu będzie normalnie Precz z PO
~Pi 31-10-2018 0:18
do: ~Moya (22:32)
precz ze styropianem - wywieźć popis na jednej taczce p.s. --- precz z preczem
~zh 30-10-2018 22:38
Wszystko w naszych rękach. Możemy zatrzymać upadek Jeleniej Góry.
~Helutek 30-10-2018 23:20
Kultura osobista.- nie wystarczy żeby rządzić Miastem
~ 30-10-2018 23:27
do: ~Helutek (23:20)
A brak kultury tym bardziej!
~Pi 31-10-2018 0:03
Zasadnicze pytane do Mroza - jak chce rządzić w J.G. jeżeli w radzie miasta PO ma samodzielna większość ??? Przecież to wymaga uzgodnienia / akceptacji KAŻDEJ propozycji / uchwały z PO. Mróz nawet jak wygra to rządzić nie będzie. p.s. Te oświadczenia kandydatów to wygłupy - jeden przywiózł Rafalską drugi Trzaskowskiego i już mają uzgodnienia w doopie.
~Gość 31-10-2018 0:38
POwiem tak p. Krzysztofie szkoda pańskich wysiłków w tym czerwonym padole tu ludzie mózgów nie mają i głosuja na donosicieli zdrajców i nierobów i reszta tego dziadowego padołu 56 lat tu mieszkam i zawsze jesteśmy czerwona dolina ,a za rządów PO jeszcze jednym wielkim marketowiskiem ,nie wiem PO co tu sie wysilić jak i tak te donosiciele bedą jątrzyć klamać i szkalować ,teraz Łużniak wymyślił darmową komunikacje no chyba ze dołoży z własnej kieszeni na te darmówke ,ja zagłosuje na Pana bo czas w tym miescie POwiedziec doś tego nierubstwa tego ignorowania mieszkancow tego wiecznego donoszenia na POLSKE na tą nienawisc tych PO ochlapusów KODo almęciazy SLD zdrajców
komentarz usunięty
~........................ 31-10-2018 14:57
odpowiedź na usunięty komentarz
Senatorem nie zostaje byle kto.
~poiu' 31-10-2018 7:23
Panowie kandydaci, szanowne komitety wyborcze! Pewnie te zaproszenia mają jakąś formę dokumentu; pismo czy e-mail. Opublikujcie CAŁĄ historię (nieudanych) kontaktów, bo teraz o to toczy sie teraz spór. Zamiast o mieście , kłócicie się o doopę Maryni .
~błotko 31-10-2018 7:45
przerwać stagnację - to głosować na pana. Każdy ruch niesie zmiany, wierzę, że będą na naszą korzyść jeśli oddamy głos na pana. Każdy się stara na nowym stanowisku, zasiedziały pierdzi w stołek i wie, że mu się należy a co ze społeczeństwem?
~efendi 31-10-2018 8:03
do: ~błotko (7:45)
Kandydat za-mrozi nasz grajdołek na dalsze lata w Nowoczesnej i PO zornej stagnacji jak aktualna zawiła ekipa !
~Kętrzyn 31-10-2018 10:19
Jakiś ten Mróz jest strasznie BEZRADNY. Nic dziwnego, że jest przeciwnikiem inteligencji i ludzi wykształconych, bo nie mogę nigdzie znaleźć jaką uczelnię nasz Mróz ukończył. Populistyczna pierdoła i tyle.
~Tosia 11 31-10-2018 10:30
do: ~Kętrzyn (10:19)
Nie wiem jak i gdzie autor Kętrzyn szukał odpodwiedzi na pytania o wykształcenie senatora Mroza.Jednak wystarczy przeczytać na ulotce wyborczej lub po prostu użyć wyszukiwarki Google. Prawie wszyscy wiedzą, że ten kandydat na prezydenta JG ukończył studia ekonomiczne na UE we Wrocławiu i szkolę zarządzania MBA.
~Kętrzyn 31-10-2018 10:38
do: ~Tosia 11 (10:30)
Nie ma takiej możliwości. MBA to są poważne studia menadżerskie. Chyba, że PiS zorganizował przyśpieszone kursy wieczorowe dla swojego aktywu partyjnego.
~Gość 31-10-2018 11:09
do: ~Kętrzyn (10:19)
Dokładnie: pierdoła. Ani mieszkania ani kobity. U mamusi mieszka , czy u Jarosława (
~ 31-10-2018 13:08
do: ~Gość (11:09)
Dziwne jest to,że wiesz z kim mieszka senator p.K.Mroz a nie wiesz ,że ukończył Akademię Ekonomiczna we Wrocławiu i studia MBA ? Pod pseudonimem ukrywa się p.Luzniak ? Twój komentarz jest żenująco propagandowy !
~........................ 31-10-2018 14:55
do: ~Kętrzyn (10:19)
Od dawna wiadomo, że jest związany z Akademią Ekonomiczną lub Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu. Tę uczelnię ukończył.
~Gość 31-10-2018 11:07
Koncz Waść... Jest Pan żałosny w tym swoim wierceniu dziury w brzuchu. Typowy PISior: wieczny intrygant, miłośnik spiskowej teorii dziejów. CAs do roboty się wziąć a nie szczekać na oponenta!!!
~Gość 31-10-2018 11:17
Mroz to wieczny działacz (zresztą nieskuteczny), który psim swędem zostal senatorem. Myślicie że coś w mieście zmieni? BŁĄD. Przecież on NIC nie potrafi.
~ 31-10-2018 13:11
do: ~Gość (11:17)
Skąd wiesz,że psim serwerem został senatorem ? Poprostu w demokratycznych wyborach został wybrany na senatora RP.
~ 31-10-2018 13:15
do: ~Gość (11:17)
Za to ty wiele potrafisz,propagandzisto KO !
~Lesław 31-10-2018 13:11
Łużniak czas na emeryturę . Daj spokój Nowe idzie.
~ 31-10-2018 13:13
Oczywiście miało być " psim swedem" a nie serwerem !
~ 31-10-2018 13:14
A jakim swedem wybrano p.p.Zawile i Luzniaka ?
~........................ 31-10-2018 14:53
A ja mam propozycję do naszych posłów i senatorów, aby spowodowali zrobienie porządku z naszymi jeleniogórskimi sędziami, aby nie orzekali kar w zawiasach dla morderców na drogach. Może przydałaby się wizytacja Pana Ziobry w Jeleniej Górze?
~Canię swój głos 31-10-2018 17:56
Czy nikt z "naganiaczy" - nie zamierzam nikogo obrażać ze zwolenników PIS-u; nie umie odpowiedzieć na proste pytanie.... Co zrobił pan Mróz dla Jeleniej Góry będąc senatorem? Czytam tylko "odwracanie kota ogonem i krytykę". Konkretów jak nie ma tak nie ma. No i chyba nie będzie!!!!
~Danuśka 4-11-2018 22:46
Biedaczek , nie udało się szanownemu panu ? Proboszcz nie przekonał owieczki do głosowania na pana ? A to pańskie oswiadczenienie psu na budę ! Pisowski świętoszek .
~Zakochany w JG 6-11-2018 9:03
Opatrzności niech będą dzięki, że uchronił nasze miasto od rządów pisowskiej sekty !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przed II turą: wiec poparcia prezydenta Andrzeja Dudy  

Trwa budowa punktu widokowego

Wsparcie od nauczycieli

Mobilizacja przed II turą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2171
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%