MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Komplet wyników okręgówki oraz klas A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 0:00
Aktualizacja: 0:02
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W jeleniogórskiej okręgówce czołowe zespoły zgodnie dopisały do swojego konta po 3 punkty. W tabeli Olimpia Kowary (52 pkt.) prowadzi przed Łużycami (52), Lotnikiem (48) oraz BKS–em (48).

Podobnie sytuacja ma się w grupie I A-klasy, gdzie świerzawska Pogoń i Mitex Podgórzyn wygrały swoje mecze. Z kolei w B-klasie coraz więcej niepewności, w meczu na szczycie Pogoń Wleń (42 pkt.) zremisowała 1:1 z Lechią Piechowice (40), czego nie wykorzystały kluby z Maciejowej (39) oraz Rybnicy (37). Do czołówki sukcesywnie zbliża się ligowy debiutant Lotnik II Jeżów Sudecki (35).

Najbliższe mecz ligi okręgowej oraz klas A i B rozegrane zostaną już w czwartek, 3. maja.

Wyniki 22. kolejki okręgówki:
Czarni Lwówek Śl. - Leśnik 0:3
Piast Wykroty - Lotnik 2:3
Olsza Olszyna Lub. - Victoria R. 0:3
BKS Bolesławiec - Olimpia K.G. 4:0
GKS Warta Bol. - Łużyce Lubań 2:5
GKS Raciborowice - Włókniarz 0:6
Orzeł Wojcieszów - Piast Dziwiszów 1:4
Pegaz Krzeszów - Olimpia Kowary 3:5

Wyniki A-klasy:

Grupa I:
Czarni Strzyżowiec - Piast Bolków 1:1
Woskar Szklarska Por. - Orzeł Lubawka 2:1
Pogoń Świerzawa - KS Łomnica 3:0
Chojnik J.G. - Victoria Czadrów 3:3
Orzeł Mysłakowice - Nysa Wolbromek 1:3
Endico-Mitex - Halniak Miłków 4:0
Pub Gol J.G. - KS Chełmsko Śl. 0:3 walkower

Grupa II:
Włókniarz Leśna - Orzeł Platerówka 3:1
LZS Radostów - Jaśnica Opolno Zdr. 9:1
Kwisa Świeradów Zdr. - Pogoń Markocice 2:1
Chmielanka - Gryf Gryfów Śl. 3:4
Bazalt - Sudety Giebułtów 3:1
Skalnik Rębiszów - Stella Lubomierz 2:7
Błękitni Studniska D. - Cosmos Radzimów 4:1

Grupa III:
Iskra Łagów - LKS Ocice 1:3
GKS Iwiny - Hutnik Pieńsk 1:2
Sparta Zebrzydowa - LZS Łaziska 1:4
GKS Tomaszów Bol. - Cosmos Milików 1:2
Jawa Otok - Górniki Węgliniec 5:0
Apis Jędrzychowice - LZS Radogoszcz 7:1
KS Łąka - Przyszłość Dłużyna 2:1

Wyniki B-klasy:

Grupa I:
Amfibolit - Gnejs 5:1
Bóbr Opawa - Czarni Przedwojów 2:3
Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław 1:1
Spójnia Sady - Kwarc Pisarzowice 1:3
Bóbr Marciszów - Orły Lipienica 1:0
LZS Janiszów - Uran Okrzeszyn 1:1

Grupa II:
Bobry Wojanów - LZS Kostrzyca 3:2
Lotnik II - Hottur 2:1
Gol Karpacz - Juvenia 4:1
Sokół - GLKS Czernica 1:2
KS Maciejowa - Rudawy Janowice Wlk. 0:2
Pub Gol II - Potok 0:3
Pogoń - Lechia 1:1

Grupa III:
Bazalt Wojciechów - Fatma Pobiedna 1:7
LZS Pisarzowice - Rolnik Rząsiny 2:4
Olsza II Olszyna Lub. - KS Pasiecznik 4:1
Granica Miłoszów - Kwisa Mroczkowice 1:0
LKS Świecie - LZS Henryków 0:3 walkower
Pauzował: LZS Kościelnik.

Grupa IV:
Roan Tomisław - Rybak Parowa 1:3
Kwisa Kierżno - LZS Niwnice 0:1
Chrobry Nowogrodziec - LZS Brzeźnik 1:4
LZS Kotliska - Granit Gierałtów 1:8
TS Parzyce - Orliki Węgliniec 2:7
Pauzował: LZS Sobota.

Grupa V:
Bóbr Dąbrowa Bol. - Majdan Bolesławice 2:3
KS Trzebień - LZS Nowa 1:7
Stare Jaroszowice - GKS Gromadka 3:1
LKS Mierzwin - LKS Dobra 1:6
Zbylut Zbylutów - Znicz Kruszyn 1:3
Kraśnik Dolny - Kolonia Bolesławiec 3:0

Grupa VI:
Orzeł Kostrzyna - Piast Czerwona Woda 8:2
LZS Zaręba - Nysa II Zgorzelec 2:7
Sudety Sieniawka - LZS Ręczyn 12:1
WKS Działoszyn/ Krzewina - WKS Żarki Średnie 0:3 walkower
LZS Radomierzyce - LZS Porajów-Kopaczów (mecz przerwany w 50.minucie przy stanie 0:3)

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Konferencja PiS: Wybory i lokalne połączenia

Zdumiewający pogrom

Ćwiczenia na lotnisku

Hit dla Lotnika

Robi się nieciekawie

Mali przedsiębiorcy

Mitex lepszy od Pogoni

To był piękny bal!

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
229
Tak
35%
Nie
58%
Nie mam zdania
7%