MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Komplet wyników jeleniogórskiej A klasy

Wiadomości: Okręg jeleniogórski
Wtorek, 1 czerwca 2010, 7:36
Aktualizacja: 7:39
Autor: arec
W ubiegły weekend spotkania 23 kolejki rozegrali piłkarze jeleniogórskiej A klasy.

W rozgrywkach jeleniogórskiej A klasy w pierwszej grupie do awansu pewnie zmierza Lotnik Jeżów Sudecki, który po zwycięstwie nad Piastem Dziwiszów rozbił Halniaka Miłków 9:1. Dziwiszowianie nie pozostawili złudzeń Pub Golowi Jelenia Góra, zwyciężając 8:3. Wysokie zwycięstwo odniósł również Piast Bolków, który wygrał 7:1 z Pogonią Świerzawa.

Poniżej podajemy komplet wyników 23 kolejki jeleniogórskiej A klasy.

Grupa I
Pogoń Świerzawa – Piast Bolków 1:7
Woskar Wojcieszyce – Victoria Czadrów 2:2
LZS Łomnica – Orzeł Mysłakowice 2:1
Halniak Miłków – Lotnik Jeżów Sudecki 1:9
Piast Dziwiszów – Pub Gol Jelenia Góra 8:3
Mitex Podgórzyn – Chojnik Jelenia Góra 4:3
Pauzował KS 1946 Chełmsko Śląskie.

Grupa II
Czarni Stzryżowiec – Włókniarz Leśna 2:1
Pogoń Markocice – Chmielanka Chmieleń 12:4
Bazalt Sulików – Jaśnica Opolno Zdrój 9:1
Sudety Sieniawka – Skalnik Rębiszów 0:7
LKS Świecie – WKS Działoszyn 2:0
Cosmos Radzimów – Kwisa Świeradów Zdrój 4:3
Pauzował Orzeł Platerówka.

Grupa III
Hutnik Pieńsk – Iskra Łagów 1:0
Piast Czerwona Woda – KS Włodzice 3:0 (w.o.)
Piast Wykroty – LKS Ocice 4:1
GKS Tomaszów Bolesławiecki – LZS Łaziska 4:1
Leśnik Osiecznica – Przyszłość Dłużyna 6:1
GKS Warta Bolesławiecka – Górnik Węgliniec 5:0
Cosmos Milików – Błękitni Studniska Dolne 1:1

Już w najbliższy czwartek 3 czerwca w A klasie zostaną rozegrane mecze 24 kolejki. Poniżej podajemy program rozgrywek.

Grupa I
Piast Bolków – Mitex Podgórzyn
Chojnik Jelenia Góra – Piast Dziwiszów
Pub Gol Jelenia Góra – Halniak Miłków
Lotnik Jeżów Sudecki – LZS Łomnica
KS 1946 Chełmsko Śląskie – Woskar Wojcieszyce
Victoria Czadrów – Pogoń Świerzawa
Pauzuje Orzeł Mysłakowice.

Grupa II
Włókniarz Leśna – Cosmos Radzimów
Kwisa Świeradów Zdrój – LKS Świecie
WKS Działoszyn – Sudety Sieniawka
Skalnik Rębiszów – Bazalt Sulików
Jaśnica Opolno Zdrój – Pogoń Markocice
Orzeł Platerówka – Czarni Strzyżowiec
Pauzuje Chmielanka Chmieleń.

Grupa III
Iskra Łagów – Cosmos Milików
Błękitni Studniska Dolne – GKS Warta Bolesławiecka
Górnik Węgliniec – Leśnik Osiecznica
Przyszłość Dłużyna – GKS Tomaszów Bolesławiecki
LZS Łaziska – Piast Wykroty
LKS Ocice – Piast Czerwona Woda
KS Włodzice – Hutnik Pieńsk

Ogłoszenia

Czytaj również

Derby dla Karkonoszy

Studium na początek

Wypadek przy baniakach  

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Lotnik 1-06-2010 13:49
Gratulacje dla bolkowa!!!!! Powodzenia!!!
~"PIAST" Bolków 2-06-2010 7:02
Dziękujemy. Dla Was jeszcze raz gratulacje za wywalczenie awansu i powodzenia w okręgówce.
~Lotnik 3-06-2010 12:37
Za rok razem znowu ''powalczymy''....w okręgówce!!!! Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Motocykliści dla Niepodległej

Apel Pamięci w SP 15

Rywalki w przerwie zrezygnowały z gry

O rozpadających się górach

Radni KO przeciw kupcom?

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
796
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%